Rego-Bis wysłało pierwszy czarter z Rzeszowa-Jasionki do Czarnogóry

fot. port lotniczy Rzeszów-Jasionka

176 pasażerów poleciało na wakacje z biurem podróży Rego-Bis pierwszym czarterem w tym sezonie z Jasionki do Podgoricy. Stolica Czarnogóry to kolejna nowość w siatce połączeń podrzeszowskiego lotniska, które latem oferuje ponad 20 kierunków do 12 krajów.

Pierwszy czarterowy samolot Airbus A320 do Czarnogóry zabrał na pokład prawie komplet pasażerów. Touroperator Rego-Bis sprzedaje nie tylko pełne pakiety wakacyjne, ale też same loty do Podgoricy.

„Czarnogóra idealnie wpisuje się w trend podróżowania mieszkańców Podkarpacia i sąsiednich regionów, a dwugodzinny lot samolotem jest świetną alternatywą do długich podróży samochodem. Lepiej ten czas wykorzystać na wypoczynek na urokliwych plażach z widokiem na góry” – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

„Cieszymy się z rozwoju współpracy z Air Montenegro oraz Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka w sezonie 2023. Jak widać po zapełnieniu samolotu, coraz więcej turystów chce odkrywać uroki tego kraju. Z tego powodu zdecydowaliśmy się w obecnym sezonie zaoferować naszym klientom połączenia do Czarnogóry nie tylko z Katowic, ale również i z Rzeszowa” – przyznała Estera Sobalkowska, dyrektorka ds. produktu w Rego-Bis.

Biuro podróży Rego-Bis specjalizuje się w organizacji wypoczynku na Bałkanach oraz w Turcji. Poza wymienionymi krajami oferuje wakacje również w m.in. Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Macedonii Północnej, Albanii oraz Bułgarii.

„Współpraca Rego-Bis i Air Montenegro jest idealnym przykładem synergii pomiędzy touroperatorem i przewoźnikiem lotniczym. Sukcesywnie zwiększany jest program z Polski do Czarnogóry. Efektem tego jest dodanie do siatki połączeń Rzeszowa, dzięki czemu mieszkańcy Podkarpacia stają przed możliwością odkrywania Czarnogóry” – dodał Michał J. Wichrowski, założyciel PMA Aviation i przedstawiciel Air Montenegro w Polsce.

Kolejne rejsy do Podgoricy zaplanowane są na czwartki, do 28 września. Latem z portu lotniczego w Jasionce można dostać się czarterami do Czarnogóry, Turcji, Grecji, Bułgarii, Albanii oraz – połączeniami regularnymi – do USA, Włoch, Chorwacji, Irlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Gdańska.

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center