Rego Bis startuje z ofertą egzotyczną

fot. archiwum Rego Bis

Katowicki Touroperator rozpoczął w tym tygodniu sprzedaż egzotycznej oferty na sezon zimowy 2022. Znalazły się w niej m.in. Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Sri Lanka i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

W ofercie egzotycznych wakacji Rego-Bis kluczową rolę odgrywają kierunki karaibskie. Dominikana i Meksyk to niekwestionowane hity sprzedaży ubiegłego sezonu zimowego i w bieżącym roku również cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

Niedawno dołączyła do nich Kuba, która po długiej przerwie spowodowanej pandemią, od listopada ponownie otwarta jest dla zagranicznych gości.

Ważnym kierunkiem dla Rego-Bis są Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dzięki bogatej siatce bezpośrednich połączeń z Warszawy, Katowic i Krakowa, kraj ten stał się jeszcze bardziej dostępny dla polskich turystów.

W ofercie Rego-Bis znalazły się zarówno niedrogie, miejskie hotele w centrum Dubaju, typowo wypoczynkowe obiekty przy plaży jak i ekskluzywne pięciogwiazdkowe kurorty dla wymagających klientów.

Wśród egzotycznej oferty pojawiły się również kraje Dalekiego Wschodu. Jednym z nich jest Tajlandia, która od listopada ponownie otwarła się na międzynarodowych turystów. Rego-Bis przygotował dla swoich klientów szeroką gamę hoteli na popularnej wyspie Phuket oraz w regionie Khao Lak, który jest znany z doskonałej oferty dla rodzin.

Kolejną nowością będzie Sri Lanka, która dostępna jest z Polski dzięki bezpośrednią połączeniom LOTu realizowanym 3 razy w tygodniu wygodnym Dreamlinerem.

Rego-Bis na egzotycznych kierunkach stawia na sprawdzone hotele dobrej klasy w standardzie 4 i 5 gwiazdek. Wiele z nich to sieciowe obiekty takich firm jak Iberostar, Bahia Principe czy Marriott, doskonale znane polskim klientom.

Rego Bis – start oferty Lato 2022