Rego Bis – start oferty Lato 2022

fot. archiwum Rego Bis

Biuro podróży Rego Bis wystartowało z ofertą na lato 2022. Agenci mieli możliwość zapoznać się z ofertą podczas prezentacji w Albanii, która podsumowała sezon lato 2021 i zapoczątkowała sprzedaż oferty na rok 2022.

Jak co roku w ofercie Rego Bis znajdują się oferty wyjazdów samolotowych, autokarowych a także możliwość dojazdu własnego.
W ofercie pojawiły się już hotele z Albanii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Macedonii Północnej, Hiszpanii a także Turcji. W sezonie lato 2022 nie zabraknie nowości hotelowych i wycieczek objazdowych.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku – nowa promocja „Soczysta” nastawiona jest na komfort klienta, który w obawie przed zmieniającymi się warunkami w kraju i na świecie chce mieć możliwość dokonywania zmian i dodatkowego ubezpieczenia.

Rego Bis w swojej promocji zapewnia gratis klientom aż trzykrotną możliwość zmiany w rezerwacji, do tego dwukrotną możliwość zmiany uczestnika i możliwość rezygnacji do 28 dni przed wyjazdem lub wylotem.

Inną zachętą jest konieczność wpłaty niskiej zaliczki – jedyne 100 zł. Biuro proponuje także rabaty dla stałych klientów, zniżki dla dzieci nawet do 700 zł i ochronę ubezpieczeniowa od wyjścia z domu. Pierwszy etap Soczystej promocji jest przewidziany w terminie od 4 października do 4 listopada