Rego-Bis: polecimy z Rzeszowa do Podgornicy i z Lublina do Splitu

Narodowy przewoźnik z Czarnogóry Air Montenegro i polski touroperator Rego-Bis podwajają liczbę rejsów pomiędzy Czarnogórą i Polską, dodając loty z Rzeszowa do Podgoricy. Rego-Bis poszerza również swoją współpracę z Wizz Air oferując swoim klientom możliwość wylotów do Splitu z Lublina.

Air Montenegro we współpracy z Rego-Bis zaoferowało w 2022 roku szeroki program czarterowy z lotniska w Katowicach. W tym roku do siatki połączeń zostaje dodany Rzeszów, największe miasto na południowym wschodzie Polski. Pozwoli to na dalsze zwiększenie oferowania do Czarnogóry przez Rego-Bis, lidera tego rynku. Mieszkańcy Podkarpacia zyskają ciekawą alternatywę wakacyjną.

„Cieszymy się z rozwoju współpracy z Air Montenegro w sezonie 2023. Wakacje w Czarnogórze cieszą się coraz większą popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się, do oferowanych już przelotów z Katowic, dołączyć również połączenie z portu lotniczego w Rzeszowie. Wierzę, że strategiczna współpraca z Air Montenegro będzie rozwijana w kolejnych latach”– stwierdziła Gabriela Mańka-Sokullu właścicielka biura podróży Rego-Bis.

„Naszym celem jest konsekwentne poszerzanie wakacyjnej oferty dla pasażerów. Jesteśmy przekonani, że Czarnogóra przypadnie im do gustu. Tym bardziej, że lotnisko w Podgoricy nigdy dotąd nie było celem bezpośrednich lotów z Jasionki, więc dla wielu ta nowość będzie bardzo atrakcyjną destynacją, gdzie wypoczynek nad Adriatykiem można połączyć z górskimi wędrówkami w malowniczych terenach” – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

„Po sukcesie rejsów w 2022 roku przyszedł czas na dalszy rozwój Air Montenegro w Polsce. W tym sezonie praktycznie podwajamy liczbę operacji. Jestem przekonany, że Polacy dadzą się oczarować Czarnogórze w jeszcze większym stopniu i w kolejnych sezonach zaoferujemy więcej rejsów, również z innych portów w Polsce” – dodaje Michał Wichrowski z PMA Aviation, reprezentujący Air Montenegro w Polsce.

Rejsy do Katowic zostaną zainaugurowane już 1 czerwca 2023, a z Rzeszowa 15 czerwca. Obie rotacje będą wykonywane raz w tygodniu przez sezon letni.

Do Chorwacji z Lublina

We współpracy z Wizz Air polski touroperator zaoferuje swoim klientom możliwość wylotu z Lublina do Splitu w Chorwacji.

„Jest mi niezwykle miło poinformować, że w sezonie 2023 biuro podróży Rego-Bis nawiązało współpracę z linią Wizz Air i dzięki czemu będzie mogło zaoferować wakacje z wylotem z Portu Lotniczego w Lublinie. Na początku proponujemy naszym klientom loty do Splitu. Mam nadzieję, że jest to początek naszej długoletniej obecności w Lublinie” – informuje właścicielka biura Gabriela Mańka-Sokullu.

„Stale rozbudowujemy naszą ofertę wakacyjną. Cieszę się, że dołącza do nas nowy partner biznesowy i grono touroperatorów, którzy współpracują z Portem Lotniczym Lublin powiększa się o Rego-Bis. Wakacyjne połączenie do Splitu to jeden z ulubionych kierunków wybieranych przez pasażerów Lubelskiego. Już w te wakacje zaczynamy od pakietu miejsc zarezerwowanych przez biuro podróży. Mam jednak nadzieję, że nasza współpraca z biurem Rego-Bis będzie długotrwała i rozwijająca się w kolejnych sezonach” – mówi prezes Portu Lotniczego Lublin, Andrzej Hawryluk.

Rego-Bis jest liderem w liczbie klientów wysyłanych do krajów bałkańskich z Polski. Stale wprowadza do swojej oferty kolejne kierunki, aktualnie realizując wyloty z 10 lotnisk, oferując wypoczynek w 17 destynacjach. W tym roku biuro świętuje 30 lat działalności na rynku.

Rego-Bis podwaja gwarancję ubezpieczeniową