Rego-Bis: polecimy czarterami Air Montenegro do Czarnogóry

Biuro podróży Rego-Bis rozpoczęło współpracę wraz z czarnogórskim przewoźnikiem lotniczym Air Montenegro. W nadchodzącym sezonie letnim przewoźnik będzie wykonywać loty na zlecenie biura z Katowic (KTW) do Podgoricy (TGD).

Pierwszy rejs został zaplanowany na 16 czerwca, a ostatni na 29 września. Rotacja będzie wykonywana raz w tygodniu (w czwartki) Airbusem A320.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że rozpoczynamy współpracę czarterową z Rego-Bis. Rejsy oferowane w szczycie sezonu letniego umożliwią odwiedzenie Czarnogóry przez wielu turystów z Polski. Air Montenegro oferuje wysoki standard usług dla swoich partnerów, dlatego wierzymy, że ogłoszone rejsy do Podgoricy to dopiero początek naszej współpracy, która będzie się rozwijać w następnych latach” – mówi Dragana Frantov Nikolić GM Commercial w Air Montenegro.

Skokowa ekspansja Air Montenegro w Polsce

„Cieszymy się na podjęcie współpracy z Air Montenegro w sezonie 2022” – dodaje Gabriela Mańka-Sokullu właścicielka Rego-Bis. Sezon 2022 jest znowu inny od poprzednich, obwarowany innymi okolicznościami. Jednak wierzymy, iż mimo tego sezon będzie dla nas udany i współpraca z Air Montenegro jest kolejnym strategicznym zaplanowanym posunięciem, który będzie rozwijany w kolejnych latach.

„Rego-Bis jako największe polskie biuro podróży na rynku bałkańskim, był naturalnym wyborem na partnera strategicznego Air Montenegro w naszym kraju. Pomimo trudnej sytuacji na rynku turystycznym udało nam się wprowadzić nowego przewoźnika do Polski. Wiele pracy zostało wykonane, ale i wiele jeszcze przed nami. W najbliższych latach planujemy skokową ekspansję Air Montenegro w Polsce, aby móc przybliżyć Polakom jeszcze bardziej ten adriatycki kraj z jego unikatową kulturą i zachwycającymi widokami” – mówi Michał Wichrowski, współzałożyciel PMA Aviation i przedstawiciel Air Montenegro w Polsce.

Rego-Bis jest polskim touroperatorem, który 29 lat oferuje Polakom wyjazdy zagraniczne. Jako jeden z pierwszych zaoferował wyjazdy autokarowe do Turcji oraz był pionierem w wylotach czarterowych do Turcji (Antalya i Izmir), Bułgarii (Burgas), a w ostatnich latach do Albanii (Tirana) i Macedonii (Ohryda).

Air Montenegro to narodowy przewoźnik Czarnogóry oferujący rejsy regularne i czarterowe z Podgoricy i Tivatu do Europy i Azji. Jednym z głównych celów przewoźnika jest promocja Czarnogóry i rozwój turystyki przyjazdowej do kraju. Dysponuje flotą Embraerów 195 oraz leasinguje w formule wet-lease Airbusa A320.

Rego Bis startuje z ofertą egzotyczną