Rego-bis poleci z Radomia do Albanii

Albania / fot. Johnny-Chen / Unsplash

Od sezonu 2023 do siatki połączeń oferowanych przez biuro podróży Rego-Bis dołączy połączenie z Radomia do Albanii. Będzie ono realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

Biuro podróży Rego-Bis od lat umacnia swoją pozycję pod względem liczby klientów wysłanych z Polski na Bałkany. W 2015 roku uruchomiło pierwszy czarter do Tirany. Od tego czasu Polacy pokochali wypoczynek w tym kraju.

Dzięki temu w zbliżającym się sezonie wyloty do Albanii będą dostępne z pięciu lotnisk: Katowic, Warszawy, Gdańska, Wrocławia oraz wspomnianego już Radomia, gdzie inauguracyjne połączenie będzie miało miejsce 11 czerwca.

Zanim samolot pierwszy raz zabierze turystów na wakacje, przedstawiciele biura spotkali się ze współpracującymi z nimi agentami turystycznymi. Mieli oni okazję nie tylko poznać nową ofertę biura, ale również zwiedzić terminal radomskiego lotniska.

„Cieszę się z pozytywnego odbioru oferty biura przez naszych partnerów. W zeszłym sezonie wysłaliśmy do Albanii prawie 13 tysięcy klientów. W tym sezonie uda się przekroczyć tę liczbę. Jestem pewna, że dzięki temu połączeniu kolejni klienci będą mogli odwiedzić ten piękny oraz pełen tajemnic kraj” – mówi Agnieszka Habryka, główny Manager Produktu w biurze podróży Rego-Bis.

Połączenie z Radomia do Tirany będzie realizowane przez cały sezon wakacyjny w każdą niedzielę. Jest to pierwszy czarter realizowany na zlecenie touroperatora z tego lotniska.

W tym roku biuro podróży Rego-Bis będzie świętowało 30 lecie swojej działalności.

Rego-Bis podwaja gwarancję ubezpieczeniową