Rego-Bis – nowi przedstawiciele regionalni

Od lewej: Mirosław Berek, Tomasz Przygocki i Maciej Sokalski/fot. archiwum Rego-Bis

Biuro Podróży Rego-Bis powiększyło swój zespół o trzech przedstawicieli regionalnych, którzy w najbliższym czasie odwiedzą agentów z całej Polski. Są to : Mirosław Berek, Tomasz Przygocki i Maciej Sokalski.

Każdy z przedstawicieli zajmie się swoim regionem: Tomasz Przygocki – Polska północna i środkowa, Mirosław Berek – południowo-zachodnia Polska i Maciej Sokalski-  Polska południowo-wschodnia. Przedstawiciele już w najbliższych dniach pojawią się u Agentów, by szerzej przedstawić im ofertę biura.

Mirosław Berek

od 5 lat związany z branżą turystyczną. Oprócz turystyki, interesuje go narciarstwo i aktywny wypoczynek. Miłośnik gór – zdobył Rysy i wiele innych szczytów, mile wspomina także wyjazdy na narty w Alpy. Jego ulubionym krajem jest Hiszpania. Będąc tam przeszedł Camino de Primitivo, będący jednym z najtrudniejszych szlaków prowadzących do Santiago de Compostela. Uwielbia podróże po Europie – jej różnorodność i to jak dużo ma do zaoferowania. Bardzo chciałby odkryć lepiej Bałkany, które uważa za jeden z najciekawszych regionów naszego kontynentu.

Tomasz Przygocki

związany jest z turystyką od osiemnastego roku życia. To absolwent Akademii Morskiej w Gdyni. Pracę w turystyce zaczął od bycia rezydentem i opiekunem kolonijnym. Kocha podróże, mile wspomina swoją najdalszą podróż – Filipiny, choć twierdzi że najlepiej czuje się w Grecji i na Bałkanach. Poza turystyką i podróżami, kocha kino, sport i jazdę na rowerze.

Maciej Sokalski

związany jest z Biurem Podróży Rego-Bis już 6 lat. W sezonie letnim świetnie sprawdza się w roli rezydenta oraz pilota wycieczek. Kocha Bałkany, zwłaszcza Albanię, o której opowiadać może godzinami. Poza podróżami i turystyką, pasjonują go góry i  sport, szczególnie rower i grę w  tenisa.