Rego Bis: kupiłeś wycieczkę na lato, możesz ją zmienić na inną

Logo Rego Bis
Logo Rego Bis

Każdy klient, który zakupił ofertę Rego-Bis od początku sprzedaży oferty Lato 2020, otrzymał możliwość bezkosztowej zmiany w rezerwacji do 21 dni przed rozpoczęciem imprezy. Biuro podróży pozwala zmienić termin, środek transportu i kierunek wyjazdu.

W komunikacie biura podróży czytamy, że „turystyka to branża bardzo dynamiczna i podatna na czynniki zewnętrzne. Organizatorzy turystyki muszą brać pod uwagę wiele zmiennych, licząc się z sytuacjami losowymi. Podczas tworzenia swoich promocji, BP Rego-Bis zawsze koncentruje się na potrzebach klienta. Dzięki takiej możliwości osoby, które wybrały Rego-Bis, czują większy komfort i bezpieczeństwo. Mają poczucie, że w przypadku zdarzeń losowych będą mogli zmienić wybór, co bezpośrednio przekłada się na poziom zaufania klientów względem Biura.”

„W Rego-Bis wszyscy klienci, od początku sprzedaży byli objęci takim zabezpieczeniem. Wiedząc, że plany Polaków zmieniają się dynamicznie, tak jak i sytuacja na świecie, przewidzieliśmy również tę potrzebę. Każda rezerwacja może zostać zmieniona aż do 21 dni przed wyjazdem.”- mówi Gabriela Mańka- Sokullu – właścicielka Rego-bis

„Jedyny etap, który nie obejmował takiej możliwości, został dziś wzbogacony o taką opcję i tym sposobem wszyscy mogą zmienić rezerwację – w tym termin, transport, destynację. Wspomniana „bezkosztowa zmiana w rezerwacji” umożliwia jednokrotną modyfikację w dokonanej rezerwacji dotyczącą: destynacji, hotelu, środka transportu, terminu bez ponoszenia dodatkowej opłaty manipulacyjnej do 21 dni przed planowanym wyjazdem.” – dodaje.

Touroperator zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby klienci nie zostali narażeni na żadne niebezpieczeństwo.