Ras Al Khaimah stawia na emocje i liczy na polski rynek [PODCAST #23]

Ras al Khaimah podcast

Ras Al Khaimah to bezpieczna destynacja, to pierwsze miasto na świecie, które otrzymało Status Bezpiecznego miejsca oraz certyfikat Safe Travels przyznany przez Światową Radę ds. Podróży i Turystyki. Ras Al Khaimah to pierwsza destynacja na świecie, która oferuje bezpłatne testy PCR turystom. Poza tym emirat jest ciągle mało znany, a zapewnia unikalny pobyt – mówi w rozmowie z redakcją WaszaTurystyka, pl Paulina Kossakowska, Market Manager Poland w Visit Ras Al Khaimah.

Ras Al Khaimah to obecnie jedno z najszybciej rozwijających się miejsc turystycznych na świecie, baza hotelowa stale się powiększa, a inwestycje w turystykę są ogromne. Ras Al Khaimah to również niesamowita możliwość połączenia bogatego dziedzictwa i kultury ze wszystkimi walorami nowoczesnego, tętniącego życiem miejsca. To jednocześnie najbardziej liberalny ze wszystkich emiratów. Natura to najcenniejszy skarb tego emiratu, dlatego w trosce o jej dobro władze emiratu zainwestują 500 milionów dirhamów w atrakcje oparte o zasady zrównoważonego rozwoju.

W 2019 Ras Al Khaimah odwiedziło niemal 20 tysięcy turystów z Polski. Polska to dla emiratu bardzo ważny i obiecujący rynek. Oferta jest bardzo lubiana i doceniana przez Polaków. Polacy lubią nasze szerokie piaszczyste plaże, malownicze góry, pustynię, lasy mangrowe.

RSS https://feeds.acast.com/public/shows/6061d42357ed335bef3b2883

Spotify https://open.spotify.com/show/3kJhLEovsVHpwwrLJ6vG0v

Patreon: https://www.patreon.com/waszaturystyka

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5hY2FzdC5jb20vcHVibGljL3Nob3dzLzYwNjFkNDIzNTdlZDMzNWJlZjNiMjg4Mw

Apple Podcasts: https://apple.co/31LUJ5A

Stitcher: https://www.stitcher.com/show/waszaturystykapl-podcast