Rainbow wchodzi w dynamiczne pakietowanie

„MyWay by Rainbow”, to internetowy portal turystyczny, na którym można samodzielnie zaplanować podróż korzystając z setek połączeń lotniczych i prawie 100 tys. hoteli. Marka MyWay by Rainbow stworzona została dla tych, którzy cenią sobie wolność wyboru i samodzielnie planują wyjazdy. Klienci, w sposób dowolny i elastyczny wybierają kiedy, dokąd i na jak długo chcą wyjechać.

Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow, powiedział: „Powstanie marki odpowiedzialnej za dynamiczne pakietowanie podyktowane było wieloma czynnikami. Rynek bardzo się zmienia i ewoluuje w kierunku indywidualizacji oraz spełniania potrzeb pojedynczych konsumentów. Istnieje bardzo duża grupa osób, która nie korzysta z usług biur podróży i samodzielnie organizuje swoje wyjazdy. To są głównie ludzie młodzi, aktywni, często spontanicznie podejmujący decyzje i wyjeżdżający klika razy do roku. Za pośrednictwem naszego portalu będą mogli w prosty i szybki sposób skomponować odpowiednią dla siebie ofertę.”

MyWay to pierwsza marka na rynku oferująca prawdziwe, dynamiczne pakietowanie, już od dziś dostępne na: http://myway.r.pl/. Nowoczesna, bardzo intuicyjna wyszukiwarka, podpowiada wszystkie możliwe połączenia lotnicze z wylotami z Polski, zarówno rejsowe, low costowe, jak i czarterowe, które są dostępne w ofercie Rainbow. Strona przeszukuje kilka największych GDS –ów (Systemów Globalnej Dystrybucji), które oferują 98% wszystkich połączeń lotniczych na świecie. Wyszukiwarka również podpowie dostępne możliwości zakwaterowania. Klienci mogą samodzielnie wybrać standard hotelu i jego lokalizację. Nie brakuje bowiem hosteli, pensjonatów, hoteli średniej klasy oraz obiektów luksusowych.

Tomasz Busiak, manager odpowiedzialny za MyWay, dodał: „Wygląd serwisu MyWay jest bardzo spójny graficznie z wyglądem nowej strony internetowej Rainbow. Zależało nam na tym, aby Klienci byli świadomi, że jesteśmy częścią działalności touroperatora z 26- letnim doświadczeniem na rynku polskim. Stworzona przez nas wyszukiwarka jest niezwykle intuicyjna i prosta w zastosowaniu. Zapamiętuje wybrane frazy i podpowiada najczęściej wybierane przez użytkowników wyniki wyszukiwania. Podpowiada również najtańsze możliwe połączenia lotnicze dostępne w danym terminie. Po wybraniu parametrów otrzymujemy wynik w postaci najtańszego lotu z różnymi wariantami zakwaterowanie. W tym momencie za pomocą dostępnych filtrów można wybrać wariant hotelu, który nas interesuje.”

Portal będzie się stale rozbudowywał i w najbliższym czasie do oferty wprowadzone zostaną dodatkowe usługi, między innymi: wynajem samochodów, transfery z lotniska, oraz ubezpieczenia. Stale będzie wzbogacana oferta hotelowa.