Rainbow – start sprzedaży Lata 2018

W Rainbow rozpoczęła się sprzedaż oferty na Lato 2018. W pierwszej kolejności do klientów trafiła oferta wczasowa, w której znajdą wiele nowości, między innymi w Grecji, Hiszpanii, Włoszech, Chorwacji i w Macedonii.

W ofercie Rainbow na nadchodzące Lato 2018 oprócz znanych już kierunków pojawi się wiele ciekawych nowości wczasowych.
Na klientów lubiących wypoczynek czeka „ Perła Wysp Jońskich”, czyli wyspa o bajecznych plażach- Lefkada, oraz Thassos – wyspa, która zachowała swój unikalny, grecki charakter, a także Macedonia i najsłynniejsze a także najsłynniejsze jezioro w tej części Europy-Jezioro Ochrydzkie. Bardzo zróżnicowana oferta do Chorwacji wzbogaciła się o leżącą na północy, usianą niezliczoną ilością zabytków i plaż – wyspę Krk.
We Włoszech natomiast zaproponowano zachodnią część Sardynii ze słynną „Grotą Neptuna”, rajskim Stintino oraz Alghero – miastem z unikalną zabudową nawiązującą do sztuki katalońskiej.
Miłośnikom Hiszpanii z pewnością przypadnie do gustu Wybrzeże Kadyksu i Costa Ballena z doskonale rozwiniętą infrastrukturą turystyczną i Kadyksem- uważanym za najstarsze miasto Europy, a także zwanym „Małą Hawaną”.
Dla tych, co lubią nieco bardziej egzotyczne miejsca zaproponowano realizowane Dreamlinerem bez przesiadek i międzylądowań: Kubę (Varadero) oraz rajską wyspę Bali stanowiącą również doskonałą bazę wypadową do zwiedzania całej Indonezji.

Touroperator  oferuje również dwie, znane już koncepcje, jedną skierowaną do rodzin z dziećmi, czyli „Figlokluby”, oraz dla dorosłych z „Polską Strefą”. W „Figloklubach” animacje prowadzone są przez polskich animatorów przez 6 dni w tygodniu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Hotele z „Figloklubami” charakteryzuje dobry standard oraz infrastruktura przystosowana dla rodzin z dziećmi. Po tegorocznym sukcesie, Rainbow kontynuuje również ideę hoteli i apartamentów w popularnych wśród Polaków miejscach z „Polską Strefą”. Okazuje się, że wielu turystów na wakacjach oprócz wypoczynku lubi mieć zapewnione wieczorne rozrywki, takie, jak kino, konkursy, czy tańce i do tego w przystępnej cenie.

Kolejne niespodzianki, to niestandardowe długości pobytu na 3 lub 4 dni, a także na 10 lub 11 dni np. w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii czy Portugalii. Nie zabraknie również hoteli adresowanych do dorosłych Klientów. Na obiekty tego typu można liczyć wybierając m.in. Hiszpanię, Grecję, Portugalię, Chorwację, Turcję, czy Maroko.

Oferowane przez Rainbow w przedsprzedaży rabaty i dodatkowe korzyści również pozytywnie zaskakują. Touroperator informuje, że tylko teraz klienci kupują „Najtaniej pod słońcem”, czyli mają 100 proc. Pewności najniższej ceny, nawet do jednego dnia przed wyjazdem. Oznacza to tyle, że jeśli w okresie od momentu zakupu oferty, nawet aż do jednego dnia przed wyjazdem cena będzie niższa, Rainbow zwróci różnicę w cenie. Tym samym Rainbow zapewnia, że lepszej ceny, niż w przedsprzedaży nie będzie. Klienci rezerwujący ofertę mogą liczyć na rabaty nawet do 40% na początek. Dodatkowo w przypadku rodzin, każde dziecko otrzyma dodatkowy, specjalny rabat do 40%, co w praktyce może oznaczać, że koszt jego wyjazdu będzie niespotykanie niski, natomiast w przypadku par, druga osoba może zyskać nawet 20 proc. dodatkowej zniżki. W promocji istnieje możliwość rezerwowania miejsc typu Standard w samolocie na wybranych rejsach zupełnie gratis, natomiast miejsc Premium z rabatem 50 proc. Kolejnymi istotnymi elementami jest bezpłatna zmiana rezerwacji nawet do 30 dni przed wylotem, oraz bardzo korzystna wysokość zaliczki.

Oferta dostępna jest w sieci sprzedaży na terenie całego kraju, oraz na R.pl pod linkiem: http://r.pl/lato-2018