Rainbow i Rego-Bis zasilą ofertę turystyczną z Radomia

fot. D. Kłosiński

Do grona touroperatorów, którzy oferują wyjazdy z Lotniska Warszawa-Radom dołączyło dwóch kolejnych – Rainbow i Rego-Bis. Na ten moment obydwa biura podróży przy oferowaniu wycieczek będą współpracować z PLL LOT, podróż odbywać się będzie na pokładach rejsowych samolotów polskiego narodowego przewoźnika.

Rainbow Tours zamiast tradycyjnego wypoczynku proponuje swoim klientom cztery wycieczki: „Paryż-Rodzinne Parki Atrakcji”, „Bonjour Paris!”, „Bajkowy Paryż” i „Paryż i Zamki nad Loarą”. Pierwsi pasażerowie skorzystają z tej oferty już w majówkę.

Rego-Bis, biuro specjalizujące się w ofertach wakacji na Bałkanach, udostępni swoim klientom możliwość podróżowania do Albanii od czerwca bieżącego roku. Rejsy zaplanowane są przez cały wakacyjny sezon raz w tygodniu – w każdą niedzielę. Lotnisko Warszawa-Radom będzie piątym lotniskiem w Polsce, z którego będzie można podróżować na wakacyjny wypoczynek do Tirany.

„Niezmiernie cieszymy się i jesteśmy dumni z tego, że kolejni partnerzy dostrzegają potencjał radomskiego portu. To jest również wspaniała wiadomość dla naszych pasażerów ponieważ oferta Lotniska Warszawa-Radom staje się coraz bardziej różnorodna i dopasowana do oczekiwań klientów. Zarówno miłośnicy aktywnego odpoczynku, czy też błogiego plażowania w nadmorskich kurortach znajdą coś dla siebie” – mówi Anna Dermont, rzecznik Lotniska Warszawa-Radom.

Radomski port lotniczy decyzją Prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego otrzymał niedawno certyfikat lotniska użytku publicznego, wydany na bazie przepisów europejskich. Dokument uprawnia do wykonywania krajowych i zagranicznych rejsów cywilnych i został wydany na czas nieokreślony.

Pierwsza regularna operacja pasażerska zaplanowana jest na 27 kwietnia br. W ofercie portu aktualnie jest pięć kierunków regularnych: Kopenhaga, Paryż, Preweza, Rzym, Tirana i siedem kierunków czarterowych, takich jak: Antalya, Burgas, Dżerba, Monastyr, Palma de Mallorca, Taba, czy Warna.

LOT: przewieźliśmy 8 mln pasażerów i prognozujemy 100 mln zł zysku za 2022