Rafał Napierała nowym koordynatorem produktu hotelowego w Exim Tours

fot. archiwum Exim

Biuro podróży Exim Tours kontynuuje rozbudowę zespołu. Od listopada do działu produktu dołącza Rafał Napierała, który z turystyką związany jest przez całe swoje życie zawodowe.

Dołączenie Napierały do zespołu ma wzmocnić reprezentację w grupie DER Touristik w zakresie wspólnego zakupu usług hotelowych czy też optymalizacji udziału w puli pokoi kontraktowanych na poziomie całej grupy. Rafał Napierała będzie też odpowiedzialny za contracting kierunków, które są istotne dla Exim Tours Polska, takich jak Malta, Costa Brava czy Cypr.

„Zaprosiłem Rafała do współpracy, bo cenię sobie jego wiedzę i doświadczenie. W Exim Tours jesteśmy na etapie szybkiego rozwoju i wzrostu, chcemy bardziej skupić się na rozmowie i współpracy z naszymi partnerami na poszczególnych kierunkach, wzmocnieniu relacji bezpośrednich z hotelami” – powiedział Marcin Małysz, prezes Exim Tours w Polsce.

Rafał Napierała z turystyką jest związany przez całe swoje życie zawodowe. W 2006 roku rozpoczął pracę jako specjalista ds. turystyki w Neckermann Polska. Jednocześnie kontynuował edukację na studiach magisterskich o specjalności Zarządzanie w turystyce. W 2010 roku objął stanowisko kierownika jednego z oddziałów niemieckiego touroperatora, a od 2014 do 2019 roku pełnił funkcję product managera odpowiedzialnego przede wszystkim za kierunki tureckie, ale też m.in. za Polskę, Chorwację i wyspy greckie. Po prawie 13 latach pracy w Neckermann Podróże przeniósł się do Polskich Linii Lotniczych LOT. U narodowego przewoźnika był odpowiedzialny za współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług dodatkowych w biurze E-commerce. Przez ostatni rok kierował działem produktu w Join UP! Polska.