Ryanair – będą rejsy z Krakowa do Pescary i Wenecji

archiwum Ryanair'a

W rozkładzie letnim 2017, linia lotnicza Ryanair uruchomi dwa nowe połączenia z Krakowa do Włoch. Dwa razy w tygodniu samoloty przewoźnika będa latać do Wenecji (Treviso) i Pescary.

Pierwszy rejs do Pescary odbędzie się 27 marca 2017 roku, do Wenecji zaś – 29 marca.

Olga Pawlonka, Sales & Marketing Manager CEE z Ryanaira powiedziała: „Ryanair z przyjemnością ogłasza 2 nowe trasy z Krakowa na lato 2017. Oba połączenie będą wykonywane 2 razy w tygodniu od marca, a pełny rozkład lotów na lato 2017 zostanie ogłoszony wkrótce. Mieszkańcy Krakowa oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu “Always Getting Better”.

Z okazji uruchomienia dwóch nowych połączeń wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Krakowa do Wenecji (Treviso) już od 89 zł oraz do Pescary od 129 zł na podróż w kwietniu i maju. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 22 sierpnia do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

Radosław Włoszek, p.o. prezesa Zarządu Kraków Airport powiedział: „W tegorocznym sezonie letnim Ryanair oferuje 33 połączenia z krakowskiego lotniska. Cieszy nas rozwój oferty bazowego przewoźnika także w roku następnym. Nowe połączenia do Treviso i Pescary, będące efektem współpracy portu i przewoźnika, są dowodem na wysoki potencjał i popularność włoskich kierunków z Kraków Airport.”