Radosław Suwała dyrektorem regionalnym IGHP w Wielkopolsce

Dyrektor generalny trzech obiektów Hoteli Vivaldi Radosław Suwała został 20 września powołany na stanowisko dyrektora regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w Wielkopolsce. IGHP to największa organizacja samorządu gospodarczego w branży hotelarskiej.
Radosław Suwała całą ścieżkę zawodową jest związany z rodzinnym Hotelem Vivaldi. Pierwsze szlify w hotelarstwie zdobywał w gastronomii, poprzez marketing i sprzedaż, aby aktualnie zarządzać trzema obiektami Hoteli Vivaldi – miejskim Hotelem Vivaldi 4*Poznań, resortowym Hotelem Vivaldi 3* Karpacz i apartamentowym Avenue22. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Poznańskiej oraz Wydziału Zarządzania Przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, gdzie w 2016 roku ukończył również program Executive MBA.
Radosław Suwała, powiedział: „Powołanie mnie przez Zarząd IGHP na stanowisko dyrektora regionalnego jest dla mnie dużą nobilitacją. Wierzę, że aktywna wymiana wiedzy między IGHP oraz jej członkami ułatwi przedzieranie się przez legislacyjny chaos pandemicznych czasów i pozwoli na sprawne funkcjonowanie branży hotelowej. Regularne spotkania regionalne IGHP to również dobre miejsce na rozmowy z władzami regionów i tworzenie strategii dla branży na przyszłość.”
Dyrektorzy regionalni IGHP są przedstawicielami Izby w 14 regionach kraju. Odpowiadają m.in. za usprawnienie komunikacji środowiska polskich hotelarzy, upowszechnianie wiedzy o działaniach lobbingowych Izby, a także pozyskiwanie nowych członków oraz monitorowanie wydarzeń branżowych w regionach, współpracę z władzami, samorządami i innymi instytucjami z regionów, które mają lub mogą mieć wpływ na branżę hotelarską.
POWIĄZANE WPISY
18 czerwca 2025
Sąd skazał pasażera za incydent na pokładzie Ryanaira. „Bezpieczeństwo jest priorytetem”
Ryanair przyjął decyzję krakowskiego sądu o skazaniu niezdyscyplinowanego pasażera, który…
0 Komentarzy2 Minuty
18 czerwca 2025
IGHP: poprawa wyników hoteli w maju
Wyniki osiągnięte przez hotele w maju były zdecydowanie lepsze niż w kwietniu i…
0 Komentarzy6 Minuty
17 czerwca 2025
Kiwi.com: nadchodzący długi weekend nie jest nieoficjalnym początkiem wakacji. Podróżujący stawiają na krótkie wypady
Długi weekend Bożego Ciała, drugi pod względem popularności po majówce, to dla wielu osób…
0 Komentarzy1 Minuty
17 czerwca 2025
Branża hotelarska o kategoryzacji obiektów na dwudniowej konferencji IGHP
„Wpływ trendów rynkowych na ewolucję polskiej i europejskiej kategoryzacji obiektów…
0 Komentarzy7 Minuty
16 czerwca 2025
Raport Skyscanner: Polacy stawiają na świadome i budżetowe podróże latem 2025
Skyscanner prezentuje swój najnowszy raport „Smarter Summer”, w którym przedstawia…
0 Komentarzy5 Minuty
13 czerwca 2025
OLX: coraz więcej Polaków wybiera urlop w kraju
Polacy coraz chętniej wybierają wypoczynek w kraju, choć urlop nad Bałtykiem może…
0 Komentarzy4 Minuty
11 czerwca 2025
Letnie okazje od a&o Hostels: noclegi od 12 euro i rabaty dla klubowiczów
Sieć a&o Hostels ogłasza nowe promocje na lato. Zgodnie z mottem „Każdy może podróżować”,…
0 Komentarzy3 Minuty
11 czerwca 2025
Costa uruchamia globalny program „Guardians of the Sea”
Fundacja Costa Crociere zainaugurowała międzynarodowy program edukacyjny „Guardians of…
0 Komentarzy4 Minuty
10 czerwca 2025
Nocowanie.pl: wakacyjne rezerwacje ruszyły. Największym zainteresowaniem cieszy się Kołobrzeg
Za niespełna trzy tygodnie rozpoczną się wakacje. To czas, w którym większość turystów…
0 Komentarzy5 Minuty