Radisson Hotel Group ponownie wita gości

Hotele Radisson Group gotowe do otwarcia
Radisson Blu Hotel Gdańsk/fot. archiwum Radisson Group

Po tymczasowym zamknięciu, hotele Radisson Blu oraz Park Inn by Radisson w Polsce ponownie otwierają swoje drzwi. Trwa wielkie odliczanie – każdego wieczoru podświetlone okna fasad hotelowych przypominają, ile dni zostało do powitania pierwszych gości.

W kilku miastach Polski okna w fasadach hoteli sieci Radisson Hotel Group każdego wieczora ogłaszają ile dni zostało jeszcze do ich ponownego otwarcia. Układające się w wielkie cyfry światła to znak, że trwa długo wyczekiwane odliczanie do uroczystego powitania pierwszych gości.

Krakowski hotel Radisson Blu – położony w samym sercu miasta pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu i Rynkiem Głównym, na nowo otworzył swe podwoje już w poniedziałek 8 czerwca. We wtorek 9 czerwca gości powita zaś zlokalizowany nieopodal – tuż obok nowoczesnego ICE Kraków – konferencyjny hotel Park Inn by Radisson.

Hotel Radisson Blu Wrocław – znajdujący się nad Odrą, blisko historycznego Rynku i Ostrowa Tumskiego otworzy się już 10 czerwca i dokładnie tego samego dnia goście przekroczą też progi stylowego hotelu Radisson Blu w Gdańsku przy słynnym Długim Targu.

Część hoteli Radisson Hotel Group jest już otwarta lub w ogóle nie zawiesiła działalności – to Park Inn by Radisson w Katowicach i Poznań, Radisson Blu w Świnoujściu, Szczecinie i Zakopanem, a także Radisson w Gdańsku oraz najmłodszy – otwarty w maju hotel Radisson w Szklarskiej Porębie. Z kolei daty wznowienia działalności hoteli w Warszawie – to jest Radisson Collection oraz Radisson Blu Sobieski, będą znane niebawem.

Olof Karlsson, regionalny dyrektor na Polskę i Południowo-Wschodnią Europę, Radisson Hotel Group, powiedział: „Naszym gościom – przybywającym z różnych stron Polski i w przyszłości także z każdego zakątka świata, oferujemy komfortowe i możliwie bezpieczne warunki. W tym celu wdrożyliśmy rygorystyczne normy sanitarne i szczegółowe wytyczne dotyczące czystości i dezynfekcji dotyczące ich pobytu, jak i dotyczące odbywających się u nas spotkań. Jesteśmy szczęśliwi, że ponownie otwieramy hotele i znów witamy gości w naszych progach.”