Qubus Hotele znowu puszczają na wodę Q-łódki

archiwum Qubus Hotele

Jak co roku sieć Qubus Hotel woduje swoje dwie Q- łódki. Specjalna atrakcja czeka na Gości Qubus Hotel Kraków i Qubus Hotel Gdańsk. Rejsy odbywać się będą codziennie, aż do końca października.

Rafał Willich, dyrektor Qubus Hotel Gdańsk, powiedział: „Przyznaję, że z roku na rok z tej atrakcji korzysta coraz więcej naszych Gości. Nie dziwi mnie to, bowiem rejs jest naprawdę przyjemny, a zwiedzanie Gdańska z łódki z pewnością jest oryginalnym sposobem na poznanie miasta. Nasza Q-łódka pływa po Motławie. Sam rejs trwa około 45 minut i rozpoczyna się z przystani przy hotelu. W jego trakcie można zobaczyć piękną gdańską Starówkę, Zieloną Bramę, Żurawia, Filharmonię, Targ Rybny i Stocznię Gdańską.”

Rejsy zaczynają się zawsze o pełnej godzinie, między 10 a 16. Liczba miejsc w łódce jest ograniczona, dlatego przed wycieczką warto skontaktować się z recepcją i zarezerwować dla siebie miejsce.

W Krakowie Goście hotelowi mocno przyzwyczaili się do Q-łódki, która oprócz dostarczania atrakcji jaką jest sam rejs spełnia też rolę wodnej taksówki. Podobnie jak w Gdańsku, krakowska Q-łódka wypływa zawsze z przystani przy hotelu, a sam rejs trwa około 25 minut.

Jarosław Gbyl, dyrektor Qubus Hotel Kraków, dodał: „Uczestnicy wodnej podróży mogą podziwiać zabytkową dzielnicę Kazimierz, kościół św. Stanisława na Skałce, kopiec Kościuszki, Centrum Kultury Japońskiej Manggha i oczywiście Wzgórze Wawelskie.”

Rejsy po Wiśle zaczynają się o pełnej godzinie między 10 a 17. Chętni mogą wysiąść z łódki tuż przy rzeźbie Smoka Wawelskiego skąd już tylko kilka kroków będzie dzielić ich od centrum. Goście muszą jednak pamiętać, że krakowska Q- łódka nie kursuje w poniedziałki. Na jej pokład wejść może każdorazowo 12 osób, dlatego podobnie jak w Gdańsku rejs warto zarezerwować w recepcji.

Hotele Qubus są członkami IGHP