Qubus Hotel kolejny raz „Gepardem Biznesu”

archiwum Qubus Hotel

W grudniu 2017 roku Instytut Europejskiego Biznesu zbadał wyniki finansowe 70 tys. polskich przedsiębiorstw. Tytuł Geparda Biznesu 2017 uzyskały 253 firmy z branży hotelarskiej, których wartość rynkowa wzrosła o więcej niż 10 proc. Wśród laureatów znalazła się po raz kolejny sieć Qubus Hotel.

Gepardy Biznesu przyznawane są od 12 lat. Od początku funkcjonowania pomysłodawcy akcji przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.
Analizie poddane zostały te przedsiębiorstwa, które w 2015 miały minimum 100 tys. złotych przychodów netto, wykazały zysk, a wartość ich kapitału była dodatnia.

Qubus Hotel już drugi rok z rzędu zanotował rekordowe wyniki sprzedażowe. Świadczy to nie tylko o wysokiej pozycji firmy na polskim rynku, ale także o tym, że hotele sieci cały czas chętnie wybierane są przez gości, którzy doceniają wysoką jakość usług oferowaną w obiektach, wystawiając im bardzo dobre opinie na portalach rezerwacyjnych.

Jacek Bijak, dyrektor sprzedaży i marketingu w sieci Qubus Hotel, powiedział: „Qubus Hotel nieustannie się zmienia i rozwija. Od ponad 20 lat z sukcesami funkcjonujemy na rynku hotelarskim. Pomimo rosnącej konkurencji w branży, z powodzeniem dorównujemy popularnością sieciom zagranicznym wchodzącym na nasz rynek.

Ogromną wagę przywiązujemy do jakości oferowanych przez nas usług, a utrzymanie się tendencji wzrostowej w wynikach sprzedażowych jest dowodem na to, że osoby odwiedzające nasze hotele widzą i doceniają nasze starania. Siła naszej marki z pewnością wynika też z podjęcia skutecznych działań związanych z polityką sprzedaży, ale także, co bardzo ważne w naszej branży, dobrej, rozwijającej personel polityki kadrowej.

Przed nami wiele zmian. W tej chwili oceniamy dynamikę rozwoju kilku polskich rynków. W najbliższych latach chcemy bowiem zainwestować lub wybudować nowe obiekty hotelowe pod brandem Qubus Hotel. W ramach rozbudowy sieci stworzyliśmy też specjalną ofertę franczyzową, dedykowaną obiektom hotelowym. Z dumą obserwujemy też rosnące z roku na rok wyniki sprzedażowe naszego nowego brandu i konceptu hotelowego, którym jest Hotel Alto w Żorach.”