Przezmorze.pl prezentuje nowe projekty dla biur podróży na cyklu śniadań biznesowych

W połowie czerwca firma Przezmorze.pl, specjalizująca się w sprzedaży biletów linii promowych na Morzu Bałtyckim, rozpoczęła cykl śniadań biznesowych w wybranych miastach, aby zaprezentować biurom podróży nowości w ofercie.

Firma Przezmorze.pl rozpoczęła cykl śniadań biznesowych w wybranych miastach, aby zaprezentować biurom podróży nowości w ofercie. Główne projekty, na których firma pracowała w czasie pandemii, to sklep ze Skandynawią – platforma ułatwiająca pracę biurom podróży wysyłającym klientów do krajów basenu Morza Bałtyckiego, oraz TravelPay – system automatyzujący procesy związane z zarządzaniem rezerwacjami. Spotkania odbyły się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu z dodatkowym spotkaniem online, które odbyło się 27 czerwca.

Uruchomiony system Marketplace umożliwia bezpieczną rezerwację usług turystycznych. Użytkownicy muszą podać swój adres e-mail lub dane logowania z konta Google lub Facebook, aby uzyskać dostęp do oferty. System zapewnia kontrolę nad zamówieniami, umożliwiając wgląd w listę rezerwacji, statusy zamówień, a także dostęp do dokumentów i materiałów informacyjnych.