Przedstawiciele Intour Maldives spotkali się z branżą turystyczną w Polsce

fot. KK

W Warszawie odbyło się spotkanie biznesowe poświęcone Mövenpick Resort Kuredhivaru Maldives. Przedstawiciele Intour Maldives zaprezentowali polskim agentom podróży i touroperatorom ten obiekt. W trakcie śniadania biznesowego uczestnicy mieli okazję zapoznać się także z ofertą wakacyjną oraz innymi atrakcjami turystycznymi na Malediwach.

Intour Maldives, jedna z największych agencji turystycznych na Malediwach, zorganizowała w dniu 17 marca 2023 roku biznesowe śniadanie w Warszawie. Spotkanie było okazją do zapoznania się z ofertą Intour Maldives oraz nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami tej agencji. Podczas prezentacji przedstawiono zarówno atrakcje dostępne na terenie kurortu, jak i formy wypoczynku, takie jak nurkowanie, surfing, spa i wiele innych.

fot. KK

Intour Maldives jest głównym organizatorem wyjazdów luksusowych i DMC na Malediwach, współpracującym ze światowymi markami i lokalnymi luksusowymi kurortami. Zdobywa nagrody dla najlepszych producentów z najlepszymi kurortami na Malediwach, w tym takimi jak Four Seasons Resorts Maldives, One & Only Reethi Rah, Waldorf Astoria Maldives, Anantara Maldives, Velaa Private Island, Cheval Blanc Randheli, Soneva Fushi itp.

Pracownicy biura mają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów na różne okazje. To, co wyróżnia Intour Maldives spośród innych firm, to przede wszystkim wysokiej klasy usługi, które oferują swoim gościom. Może o tym świadczyć rozbudowana baza klientów, którzy od lat korzystają z usług biura.