Promy DFDS wznawiają rejsy z Anglii do Francji od 10 lipca

DFDS wznawia rejsy między Anglią i Francją
Prom w barwach DFDS/fot. archiwum DFDS

Firma, która podczas zamknięcia granic nieprzerwanie obsługiwała połączenia z Dover do Calais i do Dunkierki oraz z Newhaven do Dieppe otwiera swoje kursy dla turystów już w najbliższy piątek.

Rejs trwa 90 minut lub dwie godziny na trasach z Dover i cztery godziny z Newhaven.

Kasper Moos, Dyrektor ds. Krótkich tras i Pasażerów w DFDS, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać pasażerów na naszych trasach do Francji tego lata, aby mogli cieszyć się swobodą i świeżym powietrzem, które daje im podróż promem. Nasze zespoły ciężko pracowały przez cały okres zamknięcia, aby utrzymać przepływ niezbędnych towarów i pomóc podróżnym wrócić do domu. Teraz, gdy otwieramy się ponownie na wczasowiczów, nie możemy się doczekać, aby pomóc naszym pasażerom cieszyć się spokojnym i relaksującym początkiem letniej przerwy, na którą tak oczekują.”

DFDS wprowadziło szereg środków bezpieczeństwa na pokładzie, aby zapewnić dobre samopoczucie pasażerów. Zapewnione zostały środki do dezynfekcji rąk w strefach pasażerów, zainstalowano ekrany Plexi Glass w punktach informacyjnych i kasach oraz ograniczono liczbę osób w sklepie na pokładzie w jednym momencie. Podczas wchodzenia i schodzenia z pokładu oraz w miejscach publicznych na pokładzie należy zawsze zakładać osłony twarzy lub maski.

Firma oferuje również bezpłatny posiłek dla każdego pasażera, który zarezerwował podróż na trasach z Dover. Pasażerowie otrzymują kupon przy odprawie i mogą odebrać posiłek w jednej z trzech restauracji lub w kawiarni na pokładzie. Aby cieszyć się większą prywatnością i dodatkową przestrzenią, a także bezpłatnymi przekąskami podczas krótkich rejsów, pasażerowie mogą rozszerzyć swoją rezerwację, aby obejmowała dostęp do strefy Premium Lounge, ekskluzywnego obszaru schowanego z dala od głównych miejsc publicznych. Koszt takiego udogodnienia to zaledwie 12 GBP za osobę w jedną stronę. Alternatywnie, strefa Relax Lounge na pokładzie statków Dover do Dunkierki oferuje pasażerom możliwość odprężenia się w prywatnej, zamkniętej kopule w cichej strefie w cenie zaledwie 6 funtów za osobę w każdą stronę (dostęp dozwolony dla pasażerów powyżej 16 lat)

www.dfds.com 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center