Promocja PolskiegoBusa

PolskiBus.com wspólnie z systemem płatności mobilnych BLIK uruchamia nową promocję Zakup online biletów na podróże z PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com, zrealizowany w okresie od 22 lutego do 31 marca 2016 roku i opłacony BLIKiem, wiąże się z nagrodą w wysokości 20 proc. zapłaconej kwoty, odbieranej po zrealizowaniu podróży.

Minimalną kwotą transakcji upoważniającą do wzięcia udziału w akcji jest 1 zł – promocja obowiązuje więc na wszystkie bilety już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Oferta łączy się również z innymi, aktualnie obowiązującymi promocjami PolskiBus.com.
Jak to działa?
Podczas rezerwacji podróży na stronie www.polskibus.com lub www.polskibusgold.com jako metodę płatności należy wybrać BLIK. Następnie należy uruchomić w telefonie aplikację mobilną swojego banku i wygenerować kod BLIK. Otrzymany kod wystarczy wpisać podczas dokonywania płatności i potwierdzić transakcję w telefonie. Nagroda pieniężna w wysokości 20 proc. kwoty transakcji (jednak nie więcej, niż 15 zł dla jednej transakcji) zostaje przekazana na rachunek pasażera w przeciągu 14 dni od daty zrealizowanej podróży. Warunkiem jest jednak zrealizowanie opłaconej podróży – w przypadku anulowania rezerwacji pasażerowi nie przysługuje prawo do odebrania nagrody.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com., powiedział: „Prezentujemy coś zupełnie nowego! PolskiBus.com nie tylko wprowadza nowy system płatności za bilety za pomocą BLIK, ale także oferuje wyjątkową promocję dla Pasażerów, którzy skorzystają z tej metody podczas zakupu biletów na podróże naszymi komfortowymi autokarami. Po prostu jeździsz i oszczędzasz! Już teraz zapraszamy do rezerwowania wymarzonych wyjazdów na naszych stronach internetowych i płatności za pomocą BLIKa, aby móc odebrać 20 proc. kwoty, które można wykorzystać na przykład na kolejną podróż z PolskiBus.com.”

PSystem płatności mobilnych BLIK jest dostępny dla Klientów Alior Bank, Millenium Bank, Banku Zachodniego WBK, ING, mBanku, Orange Finanse oraz PKO BP po zainstalowaniu najnowszej wersji aplikacji mobilnej. Pełny regulamin promocji „20 proc. z BLIK na PolskiBus.com” dostępny jest na stronie www.ecard.pl/promocja oraz www.polskibus.com.