Promocja ,,Parking za 1 zł” na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce

Parking za 1 zł dla czarterów w Marsa Alam
Fot. Robert Neumann/port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Kolejna promocja „Parking za 1 zł” na lotnisku w Jasionce. Tym razem dla pasażerów czarterów do Marsa Alam.

Kolejna odsłona promocji „Parking za 1 zł” w podrzeszowskim porcie lotniczym. Tym razem dotyczy wszystkich czarterowych lotów do Marsa Alam, zakupionych między 15 listopada a 15 grudnia 2023 roku. To oszczędność nawet 148 zł.

Z promocji skorzystają osoby, które lecą na zimowy urlop z Jasionki do Marsa Alam, organizowany przez biuro podróży „Coral Travel” i kupią wycieczkę w promocyjnym okresie. Po przylocie należy zgłosić się do Punktu Obsługi Pasażera z biletem parkingowym oraz dokumentem zakupu z widoczną datą w terminie objętym promocją. Przy podróży do 8 lub 15 dni nasi pasażerowie zapłacą za parking 1 zł (zamiast odpowiednio 99 czy 149 zł). Dłuższe pobyty nie są objęte promocją. Szczegóły akcji określa regulamin dostępny na stronie internetowej lotniska.

Dokąd polecimy z Rzeszowa?

Czartery do egipskiego kurortu w Riwierze Morza Czerwonego startują 21 grudnia, a realizować je będzie Enter Air. W sezonie zimowym z Jasionki – poza trzema destynacjami w Egipcie – można polecieć jeszcze czarterem do Sri Lanki (od 25 grudnia), albo lotami regularnymi do Włoch (Rzym i Mediolan), Irlandii (Dublin), Wielkiej Brytanii (Londyn, Manchester, Bristol i East Midlands), Niemiec (Monachium) oraz na krajowej trasie do Warszawy.