Promocja na promy Dover – Francja

archiwum DFDS Seaways

W najnowszej promocji DFDS oferuje 20 proc. zniżki na przeprawy promowe pomiędzy Dover a Francją. Oferta ważna jest na wybrane rejsy do 30 czerwca. Rezerwacja do 28 lutego.

W promocji ceny biletów rozpoczynają się od 32 funtów za przeprawę w jedną stronę, dla samochodu plus do 9 podróżnych.
Specjalna oferta jest ważna zarówno dla osób podróżujących z Dover do Francji, oraz z portów w Calais i Dunkierce do Wielkiej Brytanii. Dzięki ofercie do 54 rejsów na dobę pomiędzy Dover a Francją podróż z DFDS jest wygodnym sposobem na podróż własnym samochodem. Porty obsługiwane przez DFDS są doskonale połączone z głównymi szlakami komunikacyjnymi, dzięki czemu dotrzesz do Polski najszybciej, jak to możliwe.

www.dfds.pl.

Dunkierka to port, który jest położony najbliżej Polski, zaledwie 6 mil od granicy z Belgią. Dzięki ofercie dziennych i nocnych rejsów można znaleźć czas przeprawy idealny dla siebie oraz podróżować bezpośrednio z Dunkierki do dowolnego miejsca we wschodniej i środkowej części.
Na pokładach promów DFDS do Calais i Dunkierki nie brakuje atrakcji i udogodnień. Dzieci mogą spędzić czas na “Wyspie Piratów” – kąciku zabaw dla najmłodszych podróżnych. Dla dorosłych przygotowano duży wybór potraw w barach i restauracjach, ekrany TV z informacji ze świata sportu i polityki, oraz sklep pokładowy, w którym można kupić prezenty.