Promocja LOT-u tylko do końca środy!

Jeszcze tylko do końca środy potrwa wielka urodzinowa promocja LOT-u pod hasłem „4 x 85 000 biletów”, czyli „Gorące ceny w chłodne dni”. Ceny zaczynają się od 119 złotych za przelot w obie strony!

Linie przygotowały wyjątkową promocję urodzinową „Gorące ceny w chłodne dni”, w ramach której do sprzedaży trafiło „4 x 85 000 biletów”. Podróżni mają do wyboru rejsy do 36 miast europejskich i Bliskiego Wschodu z siatki połączeń LOT-u, w najbardziej popularnym okresie wakacyjnym – od 23 czerwca do 26 października. Ceny na lot.com rozpoczynają się już od 119 złotych za przelot w obie strony.
Urodzinowa promocja jest również okazją do odsłony drugiej części kampanii wizerunkowej LOT-u „Zmiany.lot.com”.
Pierwsza odsłona kampanii odbyła się w sierpniu wywołując wiele dyskusji i komentarzy m.in. na profilach LOT-u oraz na forach dyskusyjnych. Kampania opiera się o media społecznościowe, co umożliwia dyskusję z pracownikami odpowiedzialnymi za poszczególne tematy, którzy są specjalistami
w swoich dziedzinach. Począwszy od prezesa Sebastiana Mikosza, przez ekspertów m in. od cateringu, nowej floty, aplikacji mobilnych, skończywszy na zmianach w kanałach Social Media. Jednym z przykładów jest czat na żywo organizowany regularnie na oficjalnym profilu LOT-u, z osobą odpowiedzialną za prowadzenie tematu.
Serwis „zmiany.lot.com” przedstawia materiały przygotowane w formie spotów wideo (tym razem jest to aż 13 obrazów) oraz banery internetowe i kreacje prasowe.