Promocja eSky w sklepach wolnocłowych

Serwis turystyczny eSky nawiązał współpracę promocyjną z siecią sklepów wolnocłowych, należących do Lagardère Duty Free. Promocja będzie prowadzona w prawie 30 sklepach takich konceptów, jak Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place oraz Toys Store zlokalizowanych na 9 największych lotniskach w Polsce.

Podróżujący, którzy dokonali zakupu biletów lotniczych w serwisie eSky.pl, będą mogli skorzystać z dedykowanych rabatów na zakup najpopularniejszych marek perfum, biżuterii czy luksusowych marek odzieżowych z portfolio grupy Lagardère. Dodatkowo, w ramach współpracy klienci sklepów Aelia Duty Free otrzymają także rabat przy rezerwowaniu biletów lotniczych na portalu eSky. Kampania potrwa do 28 sierpnia 2018 roku.

Współpraca co-brandowa Grupy eSky z Lagardère Duty Free (właścicielem m.in. sieci sklepów Aelia Duty Free zlokalizowanych na lotniskach) to korzyści zarówno dla klientów sklepów wolnocłowych, jak i dla podróżnych kupujących bilety za pośrednictwem portalu eSky.pl. Na tych pierwszych czeka specjalnie utworzona strona internetowa, na której wystarczy podać adres e-mail i specjalny kod zniżkowy, aby zarezerwować bilet lotniczy taniej o 20 złotych. Użytkownicy serwisu eSky.pl otrzymają zaś dedykowany rabat na zakupy udzielany na podstawie potwierdzenia zakupu biletu.

Z myślą o podróżujących dokonujących zakupów w wolnocłowych sklepach Aelia, powstał także Poradnik dla Podróżnych dostępny na stronie https://www.esky.pl/porady-dla-podroznych. Zainteresowani znajdą tam odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania – gdzie znajdują się sklepy wolnocłowe, jakie produkty można w nich znaleźć czy jak wykorzystać swój indywidualny rabat.

Tomasz Kaczmarek, Marketing Manager Central-Western Europe z eSky Group, powiedział: „Zbliża się czas długo wyczekiwanych wyjazdów wiosennych, urlopów i zagranicznych wycieczek. Czekając na odprawę czy przesiadkę na kolejny lot, podróżni często odwiedzają sklepy wolnocłowe, by kupić kosmetyki, perfumy, alkohole, potrzebne w podróży drobiazgi, a także prezenty i pamiątki. Dzięki nawiązanej współpracy eSky i Aelia Duty Free, możemy zaproponować im zakupy w atrakcyjnych, niższych cenach, a także zniżkę na kolejny bilet lotniczy kupiony w serwisie eSky.pl. Współpraca Grupy eSky z Lagardère Duty Free to doskonały przykład kampanii co-brandowej, dzięki której klienci obu stron zyskują dodatkowe korzyści, a ich podróż stanie się przyjemniejsza.”