Program lojalnościowy Grupy Accor z 7 nagrodami Freddie Awards

Program lojalnościowy Grupy Accor nagrodzony
Siedem nagród dla Grupy Accor

W tegorocznej, 30. edycji Freddie Awards, lifestyle’owy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless został wyróżniony w siedmiu kategoriach, m.in. jako najlepszy program w Europie i Afryce.

Konkurs Freddie Awards powstał w 1988 roku i wyróżnia najlepsze inicjatywy w branży lotniczej i hotelarskiej. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach w trzech regionach świata: obie Ameryki, Europa i Afryka oraz Bliski Wschód, Azja i Oceania.

W tegorocznej edycji program ALL – Accor Live Limitless z dumą otrzymał siedem nagród w najbardziej prestiżowych kategoriach w różnych regionach świata:

• Program hotelarski roku w Europie i Afryce
• Najlepszy program Elite w Europie i Afryce
• Najlepsza promocja programu lojalnościowego w Europie i Afryce
• Najlepsza obsługa klienta w Europie i Afryce
• Najlepsze możliwości wykorzystania punktów w Europe i Afryce
• Program hotelarski roku w regionie Bliskiego Wschodu, Azji i Oceanii
• „Nagroda 210” w regionie Ameryki Północnej i Południowej – specjalna nagroda dla najbardziej obiecujących programów, które jeszcze nie są znane wszystkim użytkownikom.

Z końcem 2019 r. Le Club AccorHotels i accorhotels.com połączyły się w ALL (Accor Live Limitless). Dzięki nowemu programowi ALL członkowie mogą cieszyć się dostępem do 30 marek hotelowych, restauracji, barów, klubów, a także bezcennych wrażeń.

Luc Gesvret – Chief Topline and Operations Officer Accor Eastern Europe, pwoeidział: “Wprowadzenie tego projektu było niezwykle trudnym wyzwaniem dla zespołów na całym świecie, dlatego chcę podziękować i pogratulować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu ALL podczas ostatniej edycji Freddie Awards!.”