Prezent od Św. Mikołaja na pokładzie samolotów KLM

archiwum KLM

Serwis KLM Wannagives umożliwia wręczenie prezentu wybranej osobie w nietypowy sposób. Pięknie zapakowany podarek wręczy obsługa samolotu na wysokości ponad 9 kilometrów ponad ziemią lub KLM dostarczy go bezpośrednio do domu.

Klient musi tylko wejść na stronę sklepu internetowego klm.com/wannagives i wybrać upominek spośród szerokiej gamy propozycji. Do wyboru są m.in. kosmetyki, słodycze, kwiaty, biżuteria czy zabawki dla dzieci. Na platformie można także wybrać dodatkowe udogodnienia dla obdarowywanej osoby w czasie lotu, np. więcej miejsca na nogi w klasie ekonomicznej, preferowane miejsce na pokładzie lub lampkę szampana serwowaną standardowo gościom klasy pierwszej. Do takiego podarku można dołączyć również osobisty liścik.
Mile zaskoczyć można wszystkich podróżujących na trasach międzykontynentalnych z wylotem z Amsterdamu lub na dłuższych trasach europejskich. Za prezenty można płacić zarówno w euro, jak i milami nagrodowymi zebranymi w programie lojalnościowym Flying Blue. Darmowe wirtualne podarki można przesyłać w postaci kartek okolicznościowych za pośrednictwem Facebooka lub LinkedIn.

Chloe Marchand, Dyrektor Generalna Air France KLM w Polsce powiedziała: „W przeszłości otrzymywaliśmy dużo zapytań za pośrednictwem portali społecznościowych o możliwość sprawiania niespodzianek podróżnym w czasie lotu, np. z okazji miesiąca miodowego, urodzin lub innej rocznicy. Dlatego, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów postanowiliśmy wprowadzić tak nowatorską usługę. Z pewnością obdarowanie bliskich osób upominkiem w przestworzach może sprawić, by podróż stała się dla nich wyjątkowym przeżyciem i miłym wspomnieniem.”