Potyczka ekspertów: turystyka krajowa w biurach podróży

Polacy nie chcą jeździć po Polsce z biurami podróży. Polskie hotele nie chcą dawać biurom podróży lepszych warunków cenowych. Agenci turystyczni nie widzą sensu sprzedawania krajowej oferty. Czy wyjazdy zorganizowane po naszym kraju w postaci oferty dla rodzimego klienta mają sens? Ten temat podejmiemy na IV Forum Promocji Turystycznej.

Są tacy agenci turystyczni, którzy chcieliby sprzedawać klientom ofertę polską, ale nie mają z czego wybierać. Są tacy touroperatorzy, którzy z powodzeniem organizują turystykę krajową, ale nie znajdują chętnych do współpracy hotelarzy. Są też hotele, które próbują bez skutku nawiązać współpracę z dużymi touroperatorami. I wreszcie, są agenci, którzy w ogóle nie chcą sprzedawać polskiej oferty polskim klientom.

Na czym polega problem? Czy Polakom nie da się sprzedawać pakietowanych wyjazdów po naszym kraju?

O problemach turystyki krajowej z punktu widzenia: touroperatora, agenta, hotelarza, porozmawiamy podczas potyczki ekspertów na IV Forum Promocji Turystycznej w Warszawie. W rozmowie udział wezmą: Grzegorz Chmielewski, właściciel Biura Podróży Poltours Gliwic, Piotr Dwurnik, dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym “Łysogóry”, Monika Hiszpańska, właścicielka Biur Agencyjnych Vivago.pl, wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych oraz Sebastian Nasiłowski, właściciel Biura Podróży i firmy transportowej Tourist Polska.

Na IV Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 24 października do Warszawy, do hotelu Polonia Palace. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Partnerami forum są: Cypryjska Organizacja Turystyczna, Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej Republiki Chorwacji w Polsce, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz patronatem Polskiej Izby Turystyki.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj.