Ponad 7,5 mln pasażerów Polskiego Busa

PolskiBus.com poinformował, że przewiózł do tej pory ponad 7.500.000 pasażerów, co oznacza, że statystycznie już co 5 Polak skorzystał z jego usług.

Według ankiety przeprowadzonej wśród pasażerów PolskiBus.com, aż 98,6 proc. jest zadowolona lub bardzo zadowolona z usług przewoźnika, który stale i systematycznie rozwija swoją siatkę połączeń oraz zwiększa ilość kursów na już dostępnych liniach.

Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com powiedziała: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak duża liczba ankietowanych klientów jest zadowolona z usług PolskiBus.com. Tak wysokie wyniki umacniają nas w przekonaniu, że nasz wspólny wysiłek mający na celu stałe podwyższanie poziomu usług oraz dostosowywania siatki połączeń do oczekiwań naszych klientów przynosi pożądane efekty. Jak zaobserwowaliśmy pasażerowie wybierający się w podróż z PolskiBus.com doceniają przede wszystkim komfort podróżowania oraz udogodnienia, takie jak klimatyzacja i bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Jesteśmy również bardzo zadowoleni, że dzięki obecności PolskiBus.com na krajowym rynku prawie co szósta osoba, która wcześniej nie była zdecydowana na wyjazd wybrała się z nami w podróż. Natomiast prawie co czwarty pasażer zdecydował się na pozostawienie samochodu i skorzystanie z naszych usług. Siatka komfortowych połączeń autokarowych w przystępnej cenie pomiędzy atrakcyjnymi lokalizacjami może znacząco przyczynić się do rozwoju polskiej turystyki i działalności gospodarczej, na czym z pewnością skorzystają lokalni przedsiębiorcy na terenie całej Polski”.

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy flota PolskiBus.com powiększyła się do 113 nowoczesnych pojazdów. Z kolei liczba tras uległa zwiększeniu do 16, a wprowadzenie kolejnych jest planowane jeszcze w tym roku.