PolskiBus – zimowy rozkład jazdy

archiwum PolskiegoBusa

PolskiBus ogłosił nowy kalendarz, który obowiązuje na podróże w terminie 13 grudnia – 10 stycznia. Ceny wszystkich dostępnych biletów rozpoczynają się jak zawsze od magicznej i ekscytującej złotówki (+ 1 zł opłaty za rezerwację). Wejdź na www.polskibus.com i bądź pierwszym, który zarezerwuje swoje bilety.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, wobec czego coraz więcej pasażerów pytało nas o termin otwarcia nowego kalendarza, aby mogli zaplanować swoje świąteczne i noworoczne wyjazdy. Dlatego właśnie dziś postanowiliśmy spełnić ich prośby! Otwarcie kalendarza jest wyjątkową chwilą dla wszystkich naszych pasażerów, tym bardziej magiczną, że dla najszybszych spośród nich podróże w terminie pomiędzy 13 grudnia a 10 stycznia mogą zostać zrealizowane już za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Nie ma co zwlekać, wystarczy wejść na naszą stronę internetową, zabukować swoje bilety i w spokoju oddać się przygotowaniom do Świąt.”

Bilety na okres od 13 grudnia 2015 roku do 10 stycznia 2016 roku można już teraz zarezerwować korzystając z wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis znajduje się w zakładce http://www.polskibus.com/service-advisories/301.