PolskiBus staje w Częstochowie

archiwum PolskiegoBusa

Od 5 maja autokary kursujące na linii P12 będą zatrzymywały się na nowym przystanku w Częstochowie. Dla mieszkańców Częstochowy oznacza to możliwości planowania podróży na pokładach do pięciu nowych miast – Gdańska, Torunia, Łodzi, Krakowa oraz Rzeszowa.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Wraz z początkiem maja postanowiliśmy przygotować wspaniałą niespodziankę dla mieszkańców Częstochowy. Jest to również atrakcyjna wiadomość dla pasażerów, którzy planują podróże to tego wspaniałego miasta. Od 5 maja autokary kursujące na linii P12 będą zatrzymywały się na nowym przystanku w Częstochowie. Jesteśmy przekonani, że nasze dogodne połączenia oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny biletów rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł za rezerwację umożliwią mieszkańcom planowanie niezapomnianych wyjazdów. Dzięki tej innowacji mieszkańcy Częstochowy mają możliwość podróży łącznie aż do 9 miast w Polsce i za granicą.”

Kursy PolskiBus.com z Częstochowy w stronę Gdańska będą realizowane z Dworca PKS przy Al. Wolności 45, stanowisko 18 o godzinach: 05:00 i 13:30. Autokary PolskiBus.com z Częstochowy w kierunku Rzeszowa będą odjeżdżać o godzinach: 12:55 i 22:40.