PolskiBus razem z Arriva Bus

archiwum PolskiBus.com

PolskiBus.com rozszerzył swoja ofertę o 19 miejscowości. Stało się to dzięki nawiązaniu współpracy z firmą Arriva Bus Transport Polska. Kursy realizowane są od 1 lipca.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Z przyjemnością informuję, że kolejny przewoźnik dołącza do naszej platformy. Wspólna filozofia, wartości oraz prokonsumenckie nastawienie pozwoliły na nawiązanie tak interesującej współpracy. Połączenie sił z firmą Arriva jest kolejnym krokiem w konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju PolskiBus.com, która zakłada stałą współpracę z partnerami biznesowymi oraz systematyczne rozwijanie własnej oferty. Bardzo doceniamy 18-letnie doświadczenie firmy Arriva i jesteśmy przekonani, że nasi Pasażerowie pokochają nowe, niezwykle interesujące kierunki, które możemy wspólnie zaoferować. Jestem przekonany, że dzięki rozpoczętej współpracy najwięcej zyskają Pasażerowie, którzy od teraz mogą planować swoją podróż do nowych lokalizacji w atrakcyjnych cenach.”

Krzysztof Liszewski, dyrektor ds. rozwoju Arriva Bus Transport Polska, dodał: „Dołączając do grona partnerów PolskiBus.com mamy możliwość dotarcia do nowej grupy klientów za pośrednictwem nowego kanału sprzedaży biletów jakim jest popularna strona internetowa www.polskibus.com. Uzupełniając dotychczasową ofertę PolskiBus.com chcieliśmy dać Pasażerom dostęp do połączeń, które cieszą się olbrzymią popularnością zarówno latem jak i zimą. Kursy w rejon Mazur, gór oraz nad morze dostępne są w naszej ofercie przez cały rok. Zależy nam na zadowoleniu oraz zaufaniu podróżnych i mamy nadzieję, że w przyszłości liczba naszych Pasażerów będzie stale rosła.”

W ramach nawiązanej współpracy z Arriva Bus Transport Polska, klienci PolskiBus.com zyskują nowe, atrakcyjne połączenia. Do stolicy dojadą mieszkańcy Węgorzewa, Giżycka, Piszu, Kętrzyna, Mrągowa, Piecek, Ostrołęki, Pułtuska, Białowieży, Hajnówki i Bielska Podlaskiego. W ramach nowego rozkładu jazdy Arriva będzie świadczyła też usługi na trasach Węgorzewo – Gdańsk, Rzeszów – Ustrzyki Górne, Rzeszów – Wetlina, Rzeszów – Polańczyk. Już wkrótce do oferty PolskiBus.com zostanie włączona trasa Kołobrzeg – Zakopane. Natomiast dotychczasowi klienci Arrivy zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com.

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary Arriva Bus Transport. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.
Arriva Bus Transport Polska jest obecna na rynku przewozów osób od 1998 roku. Posiada 17 oddziałów w 8 województwach. W 2015 roku z usług przewoźnika skorzystało ponad 22 miliony pasażerów.