PolskiBus – nowa trasa z Lublina do Krakowa

archiwum PolskiegoBusa

Od 3 sierpnia wystartowała sprzedaż biletów na długo oczekiwaną linię ekspresową P20. Pierwsze kursy będą realizowane od 12 sierpnia. Nowe połączenie zapewni naszym klientom wygodną podróż pomiędzy Lublinem, Kielcami oraz Krakowem. Ceny biletów zaczynają się bowiem już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com., powiedział : „Dla wszystkich mieszkańców Lublina, Kielc oraz Krakowa mamy bardzo dobrą wiadomość. Już od 3 sierpnia br. nasi pasażerowie będą mogli zakupić bilety na nową linię P20. Jest to całkowicie nowe, ekspresowe połączenie, łączące te wspaniałe miasta. Pierwsze kursy będą realizowane już od 12 sierpnia br. Nasi pasażerowie będą mieli do wyboru 4 połączenia dziennie w obie strony. Mam nadzieję, że uruchomienie nowej oferty pozwoli na zaplanowanie wymarzonego, weekendowego wyjazdu. Bilety
w atrakcyjnych cenach od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację już od teraz można kupować za pomocą naszej strony internetowej.”

Kursy PolskiBus.com z Lublina do Krakowa przez Kielce są realizowane z przystanku Dworzec PKS o godzinach: 06:20, 11:50, 18:40 oraz 23:59. Natomiast autokary jadące z Krakowa w kierunku Lublina przez Kielce odjeżdżają z Małopolskiego Dworca Autobusowego, przy ul. Bosackiej 18, o godzinach: 06:30, 12:30, 18:00 oraz 00:15.