PolskiBus – już 20 milionów pasażerów

archiwum PolskiBus.com

10 listopada na pokładzie autokaru jadącego z Gdańska do Warszawy PolskiBus.com gościł pasażerkę ze szczęśliwym, dwudziestomilionowym biletem.

Z tej okazji na przystanku końcowym Dworzec Metro Młociny przedstawiciele PolskiBus.com wraz z ambasadorem marki – maskotką Ziggim uhonorowali mieszkankę Trójmiasta wyjątkowym prezentem. Dwudziestomilionowym Pasażerem okazała się być pani Ola z Trójmiasta, która w ramach podziękowania otrzymała od firmy PolskiBus.com Złoty Bilet gwarantujący roczne darmowe przejazdy realizowane w ramach siatki połączeń przewoźnika. Dodatkowym prezentem jest też weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Berlin w romantycznym Budapeszcie.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „W imieniu całej firmy PolskiBus.com chciałbym serdecznie pogratulować pani Oli, która została naszym dwudziestomilionowym Pasażerem. Tak ogromna liczba zadowolonych Pasażerów przewiezionych w ciągu 65 miesięcy naszej działalności jest dowodem, że Polacy pokochali podróżowanie komfortowymi, czerwonymi autokarami PolskiBus.com. Możemy uznać, że przewieźliśmy już ponad pół Polski! Oczywiście to tylko przenośnia, lecz dla nas jest to największa motywacja do dalszej ciężkiej pracy na rzecz naszych Pasażerów, którym tak dużo zawdzięczamy. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim Pracownikom, a w szczególności naszym profesjonalnym kierowcom, bo to dzięki nim nasi Klienci mogą bezpiecznie podróżować po Polsce i za granicę.”