PolskiBus – jesienny rozkład jazdy

PolskiBus uruchamia od dzisiaj nowy kalendarz połączeń, dający możliwość rezerwacji podróży w terminie od 4 listopada do 12 grudnia. Przewoźnik udostępnia jednocześnie bilety w cenie 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej na wszystkie kursy w ramach całej siatki połączeń PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Mamy świadomość, że otwarcie nowego kalendarza jest dla naszych pasażerów niezwykle ekscytującym i niecierpliwie wyczekiwanym wydarzeniem. Każda pora roku jest dobra, aby wybrać się w podróż z PolskiBus.com, choćby na jeden dzień. Dlatego już teraz gorąco zachęcamy wszystkich do planowania podróży na listopad i grudzień! Szczególnie, że ceny biletów na kursy realizowane przez PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com zaczynają się od złotówki! Czy może być coś bardziej zachęcającego do podróży niż niskie ceny, najwyższy komfort, ogromna liczba udogodnień, niezliczona liczba atrakcyjnych kierunków oraz ekscytacja związana z podróżą? “

Bilety na okres od 4 listopada do 12 grudnia 2015 roku są dostępne już teraz na stronie www.polskibus.com oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis można znaleźć pod adresem http://www.polskibus.com/service-advisories/301.