PolskiBus dzieciom

archiwum PolskiBus.com

Promocja „Dzieci do lat 6 za 0 zł” zostaje przedłużona aż do 30 września. Oznacza to, że podróże dla dzieci w wieku do 6 lat, realizowane na krajowych trasach PolskiBus.com, wyniosą jedynie 1 zł, czyli koszt opłaty rezerwacyjnej.

Ponieważ dzieci w tym wieku nie mogą podróżować samodzielnie, ich opiekunowie wciąż mają szansę na upolowanie biletów w bardzo atrakcyjnych cenach,
w ramach dostępnego kalendarza połączeń! Zachęcamy do skorzystania z tej wspaniałej okazji i zaplanowania swoich wakacyjnych wymarzonych wycieczek już teraz!

Piotr Pogonowski dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Z okazji Dnia Dziecka postanowiliśmy sprawić niespodziankę naszym najmłodszym Pasażerom oraz ich rodzicom. Dotychczasowa promocja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Cały czas otrzymywaliśmy wiele pozytywnych opinii oraz próśb dotyczących jej przedłużenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Podróżujących postanowiliśmy kontynuować tą wspaniałą ofertę. Lato to najlepszy okres na podróże, dlatego jesteśmy przekonani, że nasza promocja ucieszy wszystkich rodziców oraz ułatwi planowanie wakacyjnych wypraw! Już teraz zachęcamy do rezerwowania wycieczek w bardzo atrakcyjnych cenach na naszej stronie internetowej www.polskibus.com. Wszystkim Podróżującym życzymy udanych wakacyjnych wyjazdów.”

Regulamin Promocji „Dzieci do lat 6 za 0zł”
1. Promocja „Dzieci do lat 6 za 0zł!” obowiązuje w okresie od 1 czerwca do 30 września 2016 roku. Okres ten obowiązuje zarówno na zakup biletów, jak i podróże.
2. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
3. Promocja dotyczy wyłącznie tras krajowych realizowanych przez PolskiBus.com, PolskiBusGold.com oraz Żak Express. Z promocji wyłączone są trasy międzynarodowe.
4. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).
5. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.
6. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.
7. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.
8. Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com zaznaczając w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”.
9. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji – dzieci również musza go posiadać.
10. Promocja ma charakter limitowany – do wyczerpania puli biletów.
11. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.