PolskiBus – dzieci do 6 roku życia w czasie ferii pojadą za darmo

PolskiBus.com wspólnie z PolskiBusGold.com wystartował z promocją przygotowaną dla dzieci na okres ferii zimowych. Od 18 stycznia korzystając z ulgi „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat” można zakupić dla swojej pociechy bilet za 0 zł. Jedyny koszt to 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Przejazdy mogą być realizowane aż do zakończenia ferii zimowych, czyli do 28 lutego. Promocja obejmuje podróże dla dzieci w wieku do 6 lat na wszystkich trasach w ramach siatki połączeń PolskiBus.com i PolskiBusGold.com. Oczywiście, dzieci w tym wieku nie mogą podróżować samodzielnie, dlatego ich opiekunowie w dalszym ciągu mają szansę na upolowanie biletów za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej w ramach Zimowej Bonanzy.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Postanowiliśmy przygotować po raz pierwszy w historii PolskiBus.com niecodzienną promocję, którą kierujemy do osób podróżujących z dziećmi. Jeśli pociecha ma mniej niż 6 lat to bilet dla niej będzie kosztował Cię 0 zł. Jedyny koszt jej podróży to 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Idealna okazja, aby wspólnie z rodziną wybrać się w podróż i spędzić ferie zimowe poza domem. Co ważne, w ramach biletu każdy pasażer może bezpłatnie zabrać ze sobą m.in. sprzęt narciarski!.”

Aby móc skorzystać z promocji należy przy zakupie biletu dla dziecka po wyborze dogodnego połączenia za pomocą wyszukiwarki oraz terminu podróży pomiędzy 18 stycznia a 28 lutego konieczne jest zaznaczenie w zakładce ULGI opcji „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”.

Regulamin Promocji „Ferie Zimowe dla dzieci do lat 6 za 0 zł!”
1. Promocja „Ferie zimowe dla dzieci do lat 6 za 0 zł* obowiązuje w okresie od 18 stycznia do 28 lutego 2016 roku. Okres ten obowiązuje zarówno na zakup biletów, jak i podróże.
2. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
3. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).
4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.
5. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.
6. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.
7. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com zaznaczając w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”
8. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji – dzieci również musza go posiadać
9. Promocja ma charakter limitowany – do wyczerpania puli biletów.
10. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych, zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.