PolskiBus – do końca maja promocja dla dzieci

archiwum PolskiegoBusa.com

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie promocją „Ferie Zimowe dla dzieci do lat 6 za 0 zł” PolskiBus.com przedłuża czas obowiązywania oferty aż do końca maja. Zasady pozostają bez zmian – jedyny koszt biletu dla dziecka to 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Czas trwania promocji, obejmujący zarówno możliwość zakupu biletów, jak i odbycie promocyjnych przejazdów to okres 1 marca do 31 maja 2016 roku. Promocja obejmuje podróże dla dzieci w wieku do 6 lat na wszystkich trasach krajowych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com i PolskiBusGold.com.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Zimowa promocja na bilety dla dzieci do 6 lat za 0 zł cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród naszych Pasażerów. Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę próśb dotyczących jej przedłużenia, więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy wprowadzić wiosenną kontynuację tej wspaniałej oferty skierowanej do rodzin z małymi dziećmi! Wiosna obfituje w wiele idealnych okazji do podróżowania, dlatego wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami już teraz serdecznie zachęcamy rezerwowania bezpiecznych i komfortowych podróży z PolskiBus.com w najniższych cenach.”

Aby móc skorzystać z promocji, należy wybrać ulgę „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat” przy zakupie biletu dla dziecka za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie www.polskibus.com. Należy pamiętać, że promocyjne podróże można realizować w okresie od 1 marca do 31 maja 2016 roku