PolskiBus – częściej do Wilna

archiwum PolskiegoBusa

PolskiBus.com od 31 lipca uruchamia kolejne połączenie na trasie z Warszawy, przez Białystok do Wilna.

Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający PolskiBus.com, powiedział: „Z ogromną przyjemnością przekazuję informację o uruchomieniu dodatkowego połączenia na linii P8, która jest jedną z najpopularniejszych tras PolskiBus.com. Już od 31 lipca nasi pasażerowie będą mieli do wyboru aż 3 kursy dziennie, na trasie z Warszawy przez Białystok do Wilna.

Stolica Litwy to przede wszystkim miasto z ogromną liczbą atrakcji, dzięki czemu turyści bardzo chętnie wybierają ją jako kierunek wakacyjny. Z tego względu jesteśmy przekonani, że linia w dalszym ciągu cieszyć się będzie rosnącym zainteresowaniem, a nasza nowa oferta umożliwi każdemu zaplanowanie podróży w najdogodniejszej dla niego porze dnia. Warto pamiętać, że im wcześniej zarezerwujemy bilet, tym atrakcyjniejsza będzie cena przejazdu. Dlatego gorąco zachęcam do zaplanowania swojego wyjazdu już dziś, wybierając sprawdzonego przewoźnika, który oferuje nowoczesną flotę komfortowych autokarów.”

Kursy PolskiBus.com z Warszawy do Wilna przez Białystok są realizowane z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Młociny o godzinach: 06:00, 15:00 oraz 21:00. Natomiast autokary jadące z Wilna w kierunku Warszawy, przez Białystok odjeżdżają z dworca autobusowego przy ulicy Sodų 22 o godzinach: 00:50, 08:05 oraz 16:10 (czasu lokalnego). Kursy o pozostałych godzinach kończą swój przejazd w Białymstoku.