PolskiBus.com wspólnie z PKS Polonusem

PolskiBus.com nawiązuje współpracę partnerską z PKS Polonus. Dzięki temu oferta platformy www.PolskiBus.com została rozbudowana aż o 23 nowe linie.

Od 23 marca 2017 roku pasażerowie mają do dyspozycji aż 100 miast z krajowej oferty Polonusa w tym pięć z zagranicznego rozkładu jazdy – Lwów, Drohobycz, Truskawiec, Stryj i Kaliningrad. Fantastyczną opcją będzie możliwość podróży z Warszawy i Lublina do niezwykle popularnego Lwowa, w ramach 5 połączeń dziennie. Na nowe trasy podróżni ruszą już 1 kwietnia.

Absolutnym hitem dla pasażerów będą cztery zupełnie nowe linie międzynarodowe, niedostępne dotychczas na platformie. Dzięki wzmocnionej ofercie na platformie przewoźnika PolskiBus.com podróżni zyskają 5 dodatkowych, codziennych połączeń do Lwowa. Będą one obsługiwane przez autokary PKS Polonus we współpracy ze sprawdzonym i wiarygodnym ukraińskim partnerem, East West Eurolines (ATP Lwów). Nowością w ofercie są również dwie linie łączące Kaliningrad z Warszawą i Gdańskiem. Połączenia do Kaliningradu będą obsługiwaną przez partnerską firmę PKS Polonus: KonigAvto.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: “Witamy w gronie naszych partnerów największego państwowego przewoźnika! Dzięki rozbudowanej i atrakcyjnej siatce połączeń PKS Polonus, nasi Pasażerowie zyskują niepowtarzalną możliwość podróży do aż 66 nowych miast w ramach 23 linii! Miłą niespodzianką dla naszych Klientów jest wprowadzenie m.in. Kudowy-Zdrój, Olsztyna, Szklarskiej Poręby, Buska-Zdrój, Szczawnicy, Muszyny czy Grudziądza, o które pytali od dawna. Jestem przekonany, że Lwów i Kaliningrad będą bestsellerem sezonu letniego. Zachęcam do rezerwacji podróży w atrakcyjnych cenach na www.PolskiBus.com.”

Maciej Acedański, prezes zarządu PKS Polonus, dodał: “Współpraca z PolskiBus.com to kolejny krok PKS Polonus w strategii zastępowania konkurencji współpracą i otwarciem na inne platformy sprzedażowe i tym samym możliwości dotarcia z atrakcyjną ofertą naszych połączeń do szerszego grona Pasażerów. Wierzymy, że wprowadzenie na platformę PolskiBus.com krajowych i międzynarodowych linii PKS Polonus – wykonywanych wspólnie z naszymi partnerami – spotka się z dużym zainteresowaniem osób podróżujących zarówno po Polsce, jak też udających się do znanych i lubianych zagranicznych destynacji.”

W ramach nowych 23 linii, oferta platformy Polskibus.com zostanie wzbogacona aż o 66 atrakcyjnych lokalizacji w całej Polsce. Podróżni będą mogli wybrać się do wyjątkowych miejscowości turystycznych, takich jak: Piwniczna-Zdrój, Stary Sącz, Szklarska Poręba, Olsztyn, Ruciane-Nida czy Kudowa-Zdrój oraz wielu innych miast, jak: Grudziądz, Inowrocław, Sochaczew, Kozienice, Kłodzko, Zwoleń, Iłża, Przasnysz, Płońsk, Starachowice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Gołdap, Duszniki-Zdrój, Cieplice Śląskie-Zdrój czy Rypin.

http://pkspolonus.pl/strefa-pasazera/rozklad-jazdy
http://www.polskibus.com/pl/rozklad-jazdy.htm