PolskiBus.com – wracają połączenia do Rygi i Wilna

archiwum PolskiBus.com

Od 15 listopada rusza sprzedaż biletów na dwie nowe linie realizowane we współpracy z firmą Eurolines Lithuania. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji połączenia z Poznania do Rygi oraz z Gdańska do Wilna. Dzięki tej współpracy aż 11 polskich miast zostanie połączonych z 6 miastami na Litwie i Łotwie. Pierwsze kursy zaczną się 25 listopada.

W pierwszym etapie współpracy do siatki połączeń PolskiBus.com zostają włączone dwie niezwykle atrakcyjne linie łączące Polskę z krajami bałtyckimi. Linia E1 z Poznania do Rygi to codziennie połączenie z przystankami w Poznaniu, Warszawie, Łomży, Grajewie, Augustowie, Suwałkach, Mariampolu, Kownie, Wilnie, Poniewieżu, Bauska oraz Rydze. Jest to kurs nocny rozpoczynający się w Poznaniu o godzinie 00:30, a do celu przybywa o godz. 17:30.
Druga linia E2 Gdańsk – Wilno będzie kursowała co drugi dzień, zatrzymując się na przystankach w Gdańsku, Elblągu, Olsztynie, Kętrzynie, Giżycku i Suwałkach, a za granicą litewską w Mariampolu, Kownie oraz Wilnie. Jest to również połączenie nocne, które zaczyna się w Gdańsku o godzinie 19:00, docierając do stolicy Litwy o godz. 6:20.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Cały czas powiększamy grupę naszych partnerów! Eurolines Lt. to bardzo ceniony i doświadczony przewoźnik, który istnieje na rynku już od ponad 30 lat. Wielkim atutem tej marki jest znajomość lokalnego rynku, na którym funkcjonuje oraz bardzo dobra opinia wśród klientów. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Pasażerowie będą mieli możliwość odbycia przyjemnej podróży w komfortowych warunkach. Kraje nadbałtyckie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich pasażerów, z kolei Litwini i Łotysze bardzo chętnie odwiedzają Polskę. Dlatego jestem pewien, że te linie okażą się kolejnym sukcesem.”