PolskiBus.com – więcej miast połączonych z Berlinem

archiwum PolskiBus.com

Przewoźnik rozbudowuje sieć połączeń ze stolicą Niemiec. Teraz dzięki podróżom łączonym w ramach jednego biletu mogą do Berlina podróżować mieszkańcy Częstochowy, Lublina, Radomia i Płocka.

Kupując bilety na podróże pomiędzy 5 a 31 października, każdy kto użyje specjalnego kodu promocyjnego: BER30, otrzyma cenę niższą aż o 30 proc. Specjalna oferta trwa od teraz do 15 października.

Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Rozbudowywanie oferty podróży łączonych to odpowiedź na prośby mieszkańców polskich miast, które do tej pory nie miały bezpośredniego połączenia z Berlinem. Teraz w naszej wyszukiwarce Pasażerowie otrzymują propozycję podróży łączonej z uwzględnionym czasem na przesiadkę. A to wszystko w ramach jednego wyszukania, jednego biletu i jednej, atrakcyjnej ceny!”

Dzięki nowej ofercie połączone zostają miasta, które do tej pory nie były ze sobą bezpośrednio skomunikowane. Podróże łączone umożliwiają wybranie się w podróż z dogodną przesiadką bez konieczności zakupu kilku biletów.