PolskiBus.com start promocji zimowej

W nowej promocji przewoźnika – Zimowej Bonanzie – udostępnionych zostanie 100 000 biletów w niskich cenach.

W tegorocznej, nowej odsłonie akcji cena biletu będzie zależała od długości podróży – odległość do 200 km to koszt 5 zł, do 350 km – 9 zł i powyżej 350 km – 14 zł. Do każdej ceny należy doliczyć opłatę rezerwacyjną 1 zł. Promocja dotyczy wszystkich połączeń krajowych i międzynarodowych obsługiwanych przez PolskiBus.com. Oferta obejmuje podróże od poniedziałku do czwartku i potrwa aż do 31 marca. Wystarczy skorzystać z kodu: BONANZA na stronie PolskiBus.com.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji, powiedział: “Przedstawiamy Zimową Bonanzę w zupełnie nowej, jeszcze bardziej atrakcyjnej odsłonie. Przekazujemy do Waszej dyspozycji aż sto tysięcy biletów w najwspanialszych cenach na rynku! Po raz pierwszy cena biletu zależy od odległości pomiędzy przystankami. Warto się spieszyć, ponieważ bilety są już dostępne, a jak zawsze obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”! Dodatkowo przygotowaliśmy dedykowaną stronę bonanza.polskibus.com, gdzie znajdują się szczegóły promocji wraz z interaktywną mapką ułatwiającą planowanie podróży.”

Oferta jest limitowana, a liczba promocyjnych biletów ograniczona. Zimową Bonanzą objęte są również podróże łączone. Promocyjna cena biletu na podróż z przesiadką jest natomiast łączną sumą kwot za pierwszy i drugi etap podróży. Przykładowo, Pasażerowie z Rzeszowa pojadą więc do Zakopanego za 10 zł, a do Pragi, Wiednia czy Budapesztu – za 19 zł.: http://bonanza.polskibus.com.

Przykładowe połączenia promocyjne w ramach Zimowej Bonanzy:
Łódź – Warszawa 5 zł
Toruń – Gdańsk 5 zł
Warszawa – Lublin 5 zł
Poznań – Berlin 9 zł
Wrocław – Praga 9 zł
Warszawa – Gdańsk 9 zł
Rzeszów – Berlin 14 zł
Katowice – Budapeszt 14 zł
Gdańsk – Kraków 14 zł