PolskiBus.com razem z AlbatrosBusem

archiwum PolskiBus.com

Dwóch przewoźników – PolskiBus.com i AlbatrosBUS- łączy siły. W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o pięć nowych miast, w ramach dwóch linii skomunikowanych w Lublinie i kończących się w Warszawie.

Pierwsze kursy będą realizowane już od 5 sierpnia, a bilety są dostępne na stronie www.polskibus.com.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com: „Z przyjemnością informuję, że kolejny przewoźnik dołącza do platformy PolskiBus.com. Przepiękne miasta, które dzięki temu wchodzą do naszej oferty są niezwykle atrakcyjne dla naszych Pasażerów. Od dawna otrzymywaliśmy prośby o rozbudowanie naszej siatki o dodatkowe kursy m.in. z Lublina. Jestem przekonany, że nasza nowa wspólna propozycja spotka się z ciepłym przyjęciem, a najwięcej zyskają na tym nasi Pasażerowie, którzy od teraz mogą planować swoją podróż do nowych lokalizacji w atrakcyjnych cenach.”

Zygmunt Ziober, właściciel AlbatrosBus: „Cieszymy się, że możemy połączyć siły z czołowym polskim przewoźnikiem o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasza oferta doskonale uzupełnia szeroką siatkę połączeń PolskiBus.com. To dla nas duże wyróżnienie, że możemy umożliwić Pasażerom PolskiBus.com dostęp do połączeń, na które od dawna czekali. Dysponujemy najwyższej jakości flotą nowoczesnych autokarów, wyposażonych zgodnie ze standardami PolskiBus.com. Zależy nam na zadowoleniu oraz zaufaniu Podróżnych i mamy nadzieję, że liczba naszych Pasażerów będzie stale i dynamicznie rosła.”

W ramach nawiązanej współpracy z AlbatrosBUS, klienci PolskiBus.com zyskują nowe, atrakcyjne połączenia na Lubelszczyznę i Podkarpacie. Mieszkańcy stolicy otrzymują nowe możliwości podróżowania do Przemyśla, Tomaszowa Lubelskiego, Jarosławia, Biłgoraja oraz Zamościa. Natomiast dotychczasowi klienci AlbatrosBUS zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com. Już wkrótce w ramach współpracy do oferty PolskiBus.com zostaną włączone kolejne trasy.
Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary AlbatrosBUS marki Setra, Scania i Bova, które są wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, toalety oraz gniazdka elektryczne. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów AlbatrosBUS, który dostępny jest pod adresem:
http://www.albatrosbus.pl/useruploads/files/Regulamin%20przewozu%20os%C3%B3b.pdf.