PolskiBus.com- przystanek w centrum Warszawy

Od 15 grudnia przewoźnik będzie korzystał z nowego przystanku w centrum Warszawy – na Placu Defilad. Autokary kursujące na dwóch trasach: Warszawa – Radom – Ostrowiec Św. –Rzeszów oraz Warszawa – Radom – Skarżysko Kamienna – Kielce będą zatrzymywać się w dwóch nowych, dogodnych lokalizacjach na Dworcu Metro Młociny oraz na Placu Defilad.

Ponadto pasażerowie będą mieć do dyspozycji jeszcze więcej możliwości podróżowania pomiędzy stolicą a Rzeszowem, poprzez włączenie dwóch kursów, które dotychczas kończyły się w Sandomierzu. Dzięki temu podkarpacka linia będzie oferowała aż 7 połączeń dziennie w każdą stronę.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Bardzo chętnie i uważnie słuchamy naszych Pasażerów, robiąc wszystko, aby spełnić jak najwięcej próśb i oczekiwań. Zdanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Dzięki temu staliśmy się najpopularniejszym przewoźnikiem autokarowym w Polsce, co jest dla nas największym sukcesem. Na początku roku przeprowadziliśmy badanie opinii wśród naszych klientów, pytając o wymarzoną lokalizację przystanku PolskiBus.com w Warszawie. Najwięcej głosów zebrał Plac Defilad. Z wielką przyjemnością i satysfakcją informuję Pasażerów z Warszawy, Rzeszowa, Radomia, Sandomierza, Skarżyska Kamiennej, Ostrowca Św. i Kielc, że od 15 grudnia będziemy się zatrzymywać w samym centrum stolicy! Dodatkową nowością jest jeszcze więcej kursów z Warszawy do Rzeszowa, co powinno szczególnie ucieszyć mieszkańców Podkarpacia.”

Autobusy do Rzeszowa z Dworca Metro Młociny będą odjeżdżać o godzinach: 7:35, 9:30, 11:20, 15:20, 16:30, 17:50 i 23:20. Godziny odjazdów z Placu Defilad pozostają takie same, jak dotychczas obowiązywały dla przystanku Metro Wilanowska: 8:15, 10:10, 12:00, 16:05, 17:10, 18:30, 23:59. Rozkład jazdy dla pozostałych przystanków na trasie linii P10 pozostaje bez zmian. W przypadku linii do Kielc autobusy z Młocin będą odjeżdżać o godzinie 6:50, 12:20 i 16:20. Natomiast z Placu Defilad autobusy ruszają o: 7:30, 13:00 i 17:05. Podkreślamy, że od dnia 15 grudnia autokary z Warszawy do Rzeszowa i Kielc w ramach linii P10 i P30 nie będą zatrzymywać się na przystanku Metro Wilanowska.