PolskiBus.com połączy Rzeszów z Wiedniem

archiwum PolskiBus.com

22 czerwca zostanie uruchomiona nowa linia międzynarodowa, która połączy Rzeszów i Wiedeń, przejeżdżając przez zupełnie nowy przystanek w Tarnowie oraz Kraków, Katowice i Brno.

Przewoźnik uruchomi również dodatkowe, już czwarte połączenia z Krakowa do Budapesztu i Pragi. Mieszkańcy Wrocławia zyskują natomiast drugi kurs do Budapesztu.

Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com., powiedział “Stale rosnące zainteresowanie naszymi zagranicznymi wyjazdami sprawiło, że tuż przed wakacjami wprowadzamy nową linię i zwiększamy częstotliwość na najpopularniejszych kierunkach. Dzięki temu oferta międzynarodowych podróży PolskiBus.com z biletami od 1 zł jest najbardziej atrakcyjna na rynku.”

W ramach dogodnego rozkładu jazdy nowej linii P22, wyjazd z Rzeszowa planowany jest na godzinę 13:00 z dworca lokalnego, a na miejsce autokar dojedzie o godzinie 22:45. Natomiast kurs powrotny będzie zaczynał się na Dworcu OBB Postbus w Wiedniu o godzinie 23:45, a na miejsce planowo przybędzie o godzinie 9:30.

Również od 22 czerwca Pasażerowie z Krakowa otrzymują dodatkowy, czwarty kurs do Pragi. Start przewidziany jest na 15:45 z dworca MDA, koniec podróży planowany jest na godzinę 23:10, a powrót do Polski odbędzie jest o godzinie 00:30. Wrocław zyskuje kolejny, drugi kurs do Budapesztu o godz. 21:00, natomiast podróżni z Krakowa jadący do Budapesztu wsiądą na pokład autokaru o godzinie 00:45, by dotrzeć na miejsce o 7:45. W trasę powrotną autokar wyruszy o godzinie 10:40.