PolskiBus.com – nowy przystanek w centrum Łodzi

archiwum PolskiBus.com

Od połowy lutego czerwone autokary będą zatrzymywać się na najnowocześniejszym dworcu Łódź Fabryczna. Przewoźnik nie będzie się już zatrzymywał na przystanku Łódź Kaliska.

Zmiana przystanku wejdzie w życie od 14 lutego tego roku. Na terenie dworca umieszone są tablice elektroniczne, które będą informowały pasażerów o godzinach odjazdów i numerach peronów, z których będą ruszały autokary. Zmiany obowiązują dla wszystkich tras przebiegających przez Łódź, tj. linii: P3 Warszawa – Berlin ZOB, P4 Warszawa – Wrocław/Praga oraz P12 Gdańsk – Rzeszów/Wiedeń. Godziny przyjazdów / odjazdów nie ulegną zmianie.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: “Stale podnosimy jakość naszych usług i poszukujemy obszarów, w których jeszcze bardziej możemy podnosić komfort podróżowania dla naszych Pasażerów. W związku z tym przenosimy nasz przystanek w Łodzi na nowy dworzec Łódź Fabryczna. To najnowocześniejszy dworzec kolejowy oraz autobusowy w centrum Łodzi, który daje Pasażerom możliwość jeszcze lepszego skomunikowania swojej podróży oraz dogodnej przesiadki, a bliskość komunikacji miejskiej ułatwia transport lokalny, jeśli ów przystanek jest docelowym. Mamy nadzieje, że ta zmiana przypadnie do gustu Podróżnym i jeszcze chętniej będą podróżować z nami z oraz do Łodzi.”