PolskiBus.com – nowy kalendarz wiosenny

21 stycznia został uruchomiony wiosenny kalendarz połączeń. Obejmuje on podróże realizowane w okresie od 18 marca do 12 kwietnia 2016 roku.

Nowy kalendarz połączeń umożliwia rezerwowanie biletów na wszystkie trasy w ramach siatki połączeń PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com. Ceny biletów na wszystkie kursy tradycyjnie rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
Wraz z otwarciem nowego kalendarza zostanie również rozszerzona siatka połączeń realizowanych przez PolskiBusGold.com. Od 18 marca na trasie Wrocław – Kraków będzie kursowała linia G14. W ramach nowej linii będą realizowane dwa kursy dziennie w obie strony. Wyjazdy z Wrocławia będą miały miejsce o 10:00 oraz o 13:10, zaś z Krakowa w kierunku Wrocławia o 6:20 oraz o 17:35. Pasażerowie podróżujący autokarami PolskiBusGold.com mają dodatkowo możliwość rezerwacji wybranego miejsca w autokarze, a w podróży otrzymają bezpłatny poczęstunek.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Dla wszystkich tych, którzy niecierpliwie czekają na przyjście wiosny i dla tych, którzy pragną w Święta odwiedzić rodzinę czy spędzić Wielkanoc poza domem, właśnie uruchomiliśmy nowy kalendarz połączeń! Już teraz nasi Klienci mogą kupować bilety na upragnione wiosenne podróże. Pierwszy dzień wiosny nad morzem, a może Święta Wielkanocne w Budapeszcie? Z nami to możliwe, w dodatku już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Ponadto otwieramy na wiosnę nową linię w ramach PolskiBusGold.com, a mianowicie G14, w ramach której autokary będą kursowały na trasie Wrocław – Kraków dwa razy dziennie! Wobec czego zapraszamy do planowania podróży i rezerwowania biletów na naszych stronach internetowych.”