PolskiBus.com łączy siły z Garden Service

archiwum PolskiBus.com

Do grona partnerów PolskiBus.com dołączyła firma Garden Service. Oznacz to rozszerzenie oferty przewoźnika o trasę Warszawa – Siedlce – Biała Podlaska.

Połączenie sił PolskiBus.com i Garden Service jest pierwszym etapem współpracy przewoźników. Wkrótce oferta zostanie rozbudowana, dzięki czemu pasażerowie PolskiBus.com zyskają dodatkowe możliwości podróżowania pomiędzy kolejnymi miastami Lubelszczyzny.

Piotr Pogonowski dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com posiedział: „Powiększamy grupę naszych partnerów. Garden Service to bardzo doświadczony i ceniony przewoźnik, który istnieje na rynku już od 15 lat. Bardzo doceniamy znajomość lokalnego rynku oraz wiodącą pozycję w województwie lubelskim. Zarówno dla PolskiBus.com jak i dla Garden Service priorytetem jest zapewnienie niezawodnych i przystępnych cenowo usług przewozowych, z których Klienci będą zadowoleni. To dopiero pierwszy etap tej współpracy, niebawem będziemy rozbudowywać naszą ofertę o kolejne nowości.”

Jacek Przybysz, Właściciel i Prezes Garden Service dodał: „Z przyjemnością wchodzimy do rodziny PolskiBus.com. Od 5 lat obserwowałem dynamiczny rozwój oraz działalność tej niezwykle popularnej firmy. Przemyślana strategia i konsekwencja prowadzonych działań sprawiła, że aktualnie PolskiBus.com jest liderem rynku, który wyznacza nowe kierunki rozwoju branży. Cieszę się, że moja firma została zauważona i doceniona, więc gdy tylko pojawiła się możliwość nawiązania współpracy, postanowiłem z niej skorzystać.”

Od 4 lipca br. wszystkie kursy na linii Warszawa – Siedlce – Biała Podlaska obsługiwane będą przez autokary Garden Service. Autokary zgodnie z dotychczasowym rozkładem będą wyruszały z Dworca
Autobusowego Metro Wilanowska w kierunku Siedlec i Białej Podlaskiej codziennie o godz.: 9:00, 13:00, 17:00, 20:30. Autokary z Białej Podlaskiej w kierunku Warszawy niezmiennie będą odjeżdżały z przystanku na ul. Żeromskiego o godzinach: 05:45, 9:00, 12:00, 17:00.

We flocie przewoźnika Garden Service znajdują się autokary firmy Mercedes o podwyższonym standardzie, które będą oznaczone logo firmy Garden Service oraz PolskiBus.com. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące linii P27 Warszawa – Siedlce – Biała Podlaska. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.